Sürmanşet 8.11.2018 19:12:27 461 defa okundu

 Uyuşturucu ile mücadele

Tunceli’de Uyuşturucu İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile alanında uzman kişilerin katıldığı toplantıda, uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler aktarıldı.

Toplantıda konuşan Vali Tuncay Sonel, çocukların, gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için uyuşturucuyla mücadelenin önemli olduğunu ifade etti. Sonel, şu ifadeleri kaydetti:

 

“Bu konuda başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın İçişleri Bakanımızın, Sayın Sağlık Bakanımız ve ilgili bakanlıklarımızın tam bir kararlılığı var. Türkiye genelinde olduğu gibi Tunceli’de de zararlı alışkanlıklarla hassasiyetimiz devam edecek. Tunceli ailesi olarak çocuklarımızı, gençlerimizi madde bağımlığı ve uyuşturucudan korumak için tüm kurum ve kuruluşlarımızla koordineli olarak ve büyük bir hassasiyetle çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda Tunceli olarak başarılıyız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bu yüzden dikkatli olacağız ve en ufak bir olumsuzluk yaşanmaması için her türlü önlemi alacağız.”

 

Toplantı, katılımcıların uyuşturucuyla mücadele konusunda yaptıkları sunumlar ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4676
 Dün : 22373
 Toplam : 28773104
 Ip No : 3.90.12.112