Eğitim 23.12.2017 16:34:20 1041 defa okundu

Üniversitelilerden kan bağışı

Çemişgezek’te okuyan Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, kan bağışında bulundu. Kendileri kan bağışladı ancak bir de sosyal medya hesaplarından canlı yayın ile kan bağışında bulunulması çağrısı yaptılar.

Çemişgezek MYO Müdür Yardımcısı Muhammed Demir, öğrencileriyle akademisyenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında; "Bölüm olarak yıl içerisinde çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerde bulunuyoruz. Bu kapsamda, bugün okulumuza Kızılay ekipleri geldi. Kendilerine tahsis ettiğimiz odada okulumuzun eğitim kadroları ve öğrencilerimizle birlikte kan bağışında bulunduk.” dedi.

 

 

Canlı yayın ile kan bağışı çağrısı

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde okuyan Meslek Yüksek Okulu öğrencileri kan bağışında bulundu.

Çemişgezek Meslek Yüksek Okuluna gelen Türkiye Kızılay'ı görevlilerine kan vermek için sıraya giren öğrencilerin yanı sıra, okul yöneticileri ve akademisyenler de kan bağışladı.

Öğrenciler, daha sonra sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaparak vatandaşları da kan bağışı yapmaya davet etti.

Öğrencilerin sosyal sorumluluğa önem vermelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Çemişgezek MYO Müdür Yardımcısı Muhammed Demir, "Çemişgezek Meslek Yüksek Okulu olarak yıl içerisinde çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerde bulunuyoruz. Bu kapsamda, bugün okulumuza Kızılay ekipleri geldi. Kendilerine tahsis ettiğimiz odada okulumuzun eğitim kadroları ve öğrencilerimizle birlikte kan bağışında bulunduk. Okulumuza gelen Kızılay ekibiyle birlikte duyarlılık gösteren tüm arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize de teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6669
 Dün : 16833
 Toplam : 26422857
 Ip No : 54.163.22.209