Güncel 14.9.2018 08:56:49 546 defa okundu

Türkiye Kamp Yapıyor!

Çadıra talep, 2018’in ilk 8 ayında geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 118 arttı.

Türkiye’de son yıllarda hem tatil hem de bir spor alternatifi olarak kampçılık kavramına ilgi artarken, kamp ve kampçılık ürünleri satışlarında yüzde 50’ye yakın artış gözlemlendi. Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, “Kamp severlerin en çok tercih ettiği ürünler şişme yatak, kamp mutfağı, kamp oturma ve dinlenme ürünleri, çadırlar ve outdoor aksesuarlar” dedi.

 

10 Bin Sandalye

Erturan, “3 kişilik çadır talebinin, diğer çadır boyutlarına göre yüzde 50 daha fazla olması, kamp tatilinin bir aile aktivitesi olarak yaygınlaştığını gösteriyor” diye konuştu. n11.com Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak da “Katlanabilir sandalye, portatif piknik masası, termos ve buzluk benzeri malzemeler ilk sıralarda yer alıyor. 10 bin adet kamp sandalyesi satış rakamı söz konusu oldu” ifadelerini kullandı.

 

Rejisör Koltuğunun Satışları da Patladı

Son dönemde peş peşe gelen zamlar, menülerdeki fiyatları katlayınca rejisör koltuğunu alan vatandaş sahillerde kendi masasını kurdu. Rejisör koltuğunun satışları yüzde 110 arttı. İnternetten yapılan aramalar 3’e katlandı.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 7965
 Dün : 13284
 Toplam : 30046798
 Ip No : 54.196.116.3