Siyaset 22.7.2020 13:05:00 23949 defa okundu

Tunceli’ye Mülkiye Başmüfettişi Geldi

İçişleri Bakanlığınca görevlendirilen bir Mülkiye Başmüfettişi Tunceli’ye geldi. Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında çok sayıda kişinin ifadesine ve bilgisine başvurulduğu öğrenildi.

Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında çok sayıda kişinin ifadesine ve bilgisine başvurulduğu öğrenildi.

 

Nazif Yıldırım da ifade verdi

Tunceli Valiliği binasında kendisine tahsis edilen bir odada günlerdir soruşturma yürüten İçişleri Bakanlığınca görevlendirilen Mülkiye Başmüfettişinin çok sayıda kurum müdürünü rapor hazırlaması konusunda görevlendirdiği öğrenildi.

Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım’ın yaptığı ihalelerin incelendiği soruşturmayı duyan bazı vatandaşların da görüşmek üzere Başmüfettişe başvurduğu gelen bilgiler arasında.

Müfettişin soruşturma kapsamında Nazif Yıldırım’ın ifadesini aldığı, kurum personelinden bir kısmının da mobbing iddiasıyla şikayetçi olduğu ve soruşturma kapsamında ifade verdiği öğrenildi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4807
 Dün : 15798
 Toplam : 42913034
 Ip No : 18.206.238.77