Manşet 23.2.2021 08:34:47 366 defa okundu

Tunceli’de Vergi Haftası Etkinlikleri

Tunceli Defterdarı Tahir Bayındır ve Defterdarlık personeli, "Vergi Haftası" münasebetiyle Vali Mehmet Ali Özkan'ı makamında ziyaret etti.

 

Tunceli Defterdarı Tahir Bayındır ve Defterdarlık personeli, "Vergi Haftası" münasebetiyle Vali Mehmet Ali Özkan'ı makamında ziyaret etti.

Vergi mükelleflerinin Vergi Haftası'nı kutladığını belirten Vali Özkan, defterdarlık görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Yardımcısı Uğur Karakaya, beraberindeki İl Defterdarı Tahir Bayındır, Gelir Müdürü Serap Aydemir ve denetim ekipleri ile birlikte; Covid-19 denetimleri gerçekleştirdi.

 

VERGİ HAFTASI NEDİR?

1990 yılından bu yana her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanmakta olan Vergi Haftası kapsamında vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amaçlarıyla Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütülmektedir.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 989
 Dün : 16663
 Toplam : 41754285
 Ip No : 3.215.180.226