Manşet 7.11.2019 09:21:02 615 defa okundu

Tunceli’de Turizm Çalıştayı

Tunceli Valiliği tarafından ilimizde “Turizm Çalıştayı”nın düzenleneceği açıklandı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilecek çalıştayın 8-9 Kasım günlerinde  merkez Atatürk Mahallesi’ndeki Kültür Merkezi’nde yapılacağı aktarıldı. Açıklamada, “Ülkemiz turizminin geliştirilmesine, tanınmasına ve sorunların saptanarak etkin bir şekilde çözümüne yönelik faaliyetler kapsamında doğa, kültür, kış, sağlık ve inanç turizmi gibi farklı turizm çeşitleri açısından çok büyük potansiyele sahip Tunceli’de ‘Turizm Çalıştayı’ gerçekleştirilecektir.” denildi. 

 

“Turizm çeşitleri açısından çok büyük potansiyele sahip Tunceli’de ‘Turizm Çalıştayı”

Tunceli Valiliği tarafından TÜRSAB ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün işbirliği ile ilimizde “Turizm Çalıştayı”nın gerçekleştirileceği açıklandı. Valilik tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Ülkemiz turizminin geliştirilmesine, tanınmasına ve sorunların saptanarak etkin bir şekilde çözümüne yönelik faaliyetler kapsamında doğa, kültür, kış, sağlık ve inanç turizmi gibi farklı turizm çeşitleri açısından çok büyük potansiyele sahip Tunceli’de valiliğimizin himayelerinde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve konunun muhataplarının katılımıyla 8-9 Kasım 2019 tarihleri arasında  ‘Tunceli Turizm Çalıştayı’ gerçekleştirilecektir.

8 Kasım 2019 Cuma günü Kültür Merkezinin büyük salonunda Tunceli Valisi Sayın Tuncay Sonel ve il protokolünün yanı sıra, TÜRSAB Genel Başkanının da katılımıyla saat 09.30'da açılış töreni ile başlayacak ve iki gün boyunca yapılacak sunumlarla devam edecek olan çalıştay, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 07.00-17.30 arasında kapanış bildirgesi ile tamamlanacak.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1339
 Dün : 12638
 Toplam : 36651866
 Ip No : 3.230.154.129