İlçe Haberleri 1.7.2020 23:41:04 7371 defa okundu

Tunceli'de 2 köy karantina altında

Tunceli'nin Hozat ilçesine bağlı Altınçevre Köyünün ardından akşam saatlerinde bir köy daha karantina altına alındı. Giriş-çıkışların jandarma tarafından engellendiği köylerdeki karantinanın sebebi ise;

Tunceli'nin Hozat ilçesine bağlı Altınçevre Köyünün ardından akşam saatlerinde  bir köy daha karantina altına alındı. Giriş-çıkışların jandarma tarafından engellendiği köylerdeki karantinanın sebebi ise il dışından gelen vatandaşlar olarak açıklandı.

 

Öğle saatlerinde Altınçevre karantinaya alındı

Tunceli'nin Hozat ilçesine bağlı Altınçevre Köyü bugün öğle saatlerinde karantinaya alındı. Jandarma köy yolunun girişine bariyer kurdu ve giriş-çıkışları engelledi. Karantinaya gerekçenin, köye il dışından gelen 3 kişide korona virüs tespit edilmesi olduğu öğrenilirken, akşam saatlerinde ise Burmageçit Köyünde karantina uygulaması olduğu öğrenildi.

Tunceli merkeze yaklaşık 14 km mesafede bulunan köye giriş-çıkışlar akşam saatlerinde yasaklandı. Burdaki karantinanın gerekçesi ise köye İzmit'ten gelen bir vatandaşta korona virüs tespit edilmesi olduğu öğrenildi. 

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 11807
 Dün : 23259
 Toplam : 39286140
 Ip No : 3.230.119.106