Spor 29.6.2018 07:55:00 3463 defa okundu

Tunceli Yamaç Paraşütü Akrobasi Şampiyonası’na Hazırlanıyor

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, kentte belediye olarak sürdürülen çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak üzere sahadaydı.

Belediye Başkan Yardımcıları Sami Doğan ve Erdoğan Elaldı’nın da eşlik ettiği Sonel, öğleden sonra Tunceli -Ümraniye Belediyesi Kardeş Parkı’nda sürdürülen çalışmalar ile yapılması planlanan konser platformu hakkında bilgi aldı. Vali Sonel, Türkiye Hava Sporları Federasyonu ile görüşmeler yürüttüklerini söyledi ve Ekim ayında Türkiye Yamaç Paraşütü Akrobasi Şampiyonası’nın Tunceli’de düzenlenmesi için çalıştıklarını belirtti.

 

Sonel Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, kentte belediye olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında yardımcılarından bilgi aldı. Belediye Başkan Yardımcıları Sami Doğan ve Erdoğan Elaldı’nın da eşlik ettiği Sonel, Tunceli Belediyesi-Ümraniye Belediyesi Kardeş Parkı’nda sürdürülen çalışmalar hakkında Yardımcısı Sami Doğan’dan bilgi aldı ardından da parktaki bir bankta çay içerek bir süre sohbet etti.

Munzur Kıyısında Plaj

Tunceli’de çalışmaların süratle tamamlanmaya çalışıldığını söyleyen Sonel, önümüzdeki günlerde Tunceli’de yeni organizasyonlar düzenleneceğini söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Doğan ise, kısa süre sonra vatandaşlara Uzunçayır Baraj Gölü üzerinde gemide yemek yeme imkânı sunulacağını söyledi.

Parkta yapılacak konser platformunun belki de bölge illerinde yapılanlar içinde en iyisi olacağı iddiasında bulunan Doğan, Orman İşletme Müdürlüğünün alt kısmındaki bataklık alanda Dersim Beach yarattıklarını, bunun da internet paylaşımında görüldüğünde büyük beğeni topladığını, kente dair merak uyandırdığını söyledi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 661
 Dün : 15259
 Toplam : 27790106
 Ip No : 52.91.176.251