Manşet 13.1.2020 20:44:44 1461 defa okundu

Tunceli Valiliğinden Gülistan'a dair açıklama

Tunceli Valiliği kayıp Gülistan Doku'nun arama çalışmaları ile ailesinin durumuna ilişkin açıklama yaptı. İşte o açıklama:

Valilik “Çalışmalar kararlılık ve titizlikle devam ediyor”

Tunceli Valiliği tarafından Gülistan Doku’nun arama çalışmalarına dair bilgilendirme yapıldı. Valiliğin açıklamasında “Gülistan Doku’yu arama çalışmalarına Uzunçayır Barajı-Dinar Köprüsü civarında Emniyet, Jandarma, AFAD ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığımıza bağlı sualtı ekiplerince, görüntüleme cihazı da dair tüm ekipmanları ile çalışmalara aynı kararlılık ve titizlikle devam edilmektedir.” denildi.

 

 

“GÜLİSTAN’IN AİLESİNE ARAMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERİLİYOR”

Tunceli Valiliği tarafından Gülistan Doku’yu arama çalışmalarına dair kamuoyu bilgilendirmesi yapıldı. Arama çalışmalarının ilk günkü kararlılıkla sürdüğü belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

“5 Ocak 2020 tarihinden itibaren kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmalarına Uzunçayır Barajı-Dinar Köprüsü civarında Emniyet, Jandarma, AFAD ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığımıza bağlı sualtı ekiplerince ve görüntüleme cihazı da dair tüm ekipmanlarla çalışmalara aynı kararlılık ve titizlikle devam edilmektedir. Ayrıca, Gülistan Doku kızımızın Diyarbakır’dan gelen ve öğretmenevimizde misafir olan ailesine her an arama çalışmaları hakkında bilgi verilmektedir.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6100
 Dün : 18598
 Toplam : 38442695
 Ip No : 3.235.45.196