Manşet 30.11.2019 16:52:15 1560 defa okundu

Tek, “Amaç, provokasyon yaratmak”

AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek bir açıklama yaptı.

İzmir’de Alevi vatandaşların kapısının işaretlenmesine dair açıklamada, Tek bu duruma tepki gösterdi. Fatih Tek “İzmir’de bir Alevi vatandaşımızın evini işaretleyenlerin amacı provokasyon yaratmaktır. Ancak bilsinler ki provokasyon oyunları başarılı olmadı. Tam tersine birlik ve beraberlik zeminimiz daha fazla güçlendi. Alevi vatandaşlarımızı hedef alıp ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef almaya çalışan bu alçak zihniyete karşı ‘Bir olalım, iri olalım hep birlikte Türkiye olalım’ şiarıyla yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

“BİR OLALIM, İRİ OLALIM HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLALIM”

Geçtiğimiz günlerde İzmir’de Alevi oldukları gerekçesiyle bazı vatandaşların kapısının işaretlendiği iddiaları üzerine, AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek bir açıklama yaptı. Tek, bu duruma tepki gösterdi ve “Bir olalım, iri olalım hep birlikte Türkiye olalım” sloganıyla yola devam edeceklerini söyledi.

 

Tek açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“İzmir’de bir Alevi vatandaşımızın evini işaretleyenlerin amacı provokasyon yaratmaktır. Ancak bilsinler ki provokasyon oyunları başarılı olmadı. Tam tersine birlik ve beraberlik zeminimiz daha fazla güçlendi. Alevi vatandaşlarımızı hedef alıp ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef almaya çalışan bu alçak zihniyete karşı ‘Bir olalım, iri olalım hep birlikte Türkiye olalım’ şiarıyla yolumuza devam edeceğiz. Çanakkale ruhunu nasıl 15 Temmuz günü yeşerttiysek, bugün yeniden bu hainlere ve fitnecilere karşı yeşertip ülkemizin huzuru ve refahı için elimizden geleni yapacağız.

 

Provokasyon yaratmak için uğraşan bu alçakların birde gölgeleri var tabi. İşte bugün görüyoruz bu hain ve alçak niyetli saldırıyı siyasetlerine meze yapıp Alevi vatandaşlarımız üzerinden bir sömürü düzeni yaratmak istiyorlar. Buna da müsaade etmeyeceğiz.

 

Alevilere ‘Defol’ diyen zihniyet, iyi bilsin ki bu ülkeden biri defolup gidecekse o da bu ülkeyi bölmek isteyen hainlerdir, kardeşliğimizi zedelemek isteyen alçaklardır.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4670
 Dün : 16156
 Toplam : 44233900
 Ip No : 44.192.51.24