İlçe Haberleri 6.9.2021 19:21:35 1420 defa okundu

TUNÇ SOYER HOZAT'A İTFAİYE ARACI HİBE ETTİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tunceli'nin Hozat İlçe Belediyesine İtfaiye Aracı Hibe Etti. Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik, Tunç Soyer ve bazı partililere teşekkür etti. VİDEOLU HABER

TUNÇ SOYER HOZAT'A İTFAİYE ARACI HİBE ETTİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tunceli'nin Hozat İlçe Belediyesine İtfaiye Aracı Hibe Etti. Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik, Tunç Soyer ve bazı partililere teşekkür etti.

Sosyal medyadan yayınladığı video ve itfaiye aracının da olduğu fotoğraflara yer veren Başkan Geyik şu ifadeleri kullandı; “Son zamanda ilçemiz ve ilimiz genelinde yaşanan yangınla mücadele kapsamında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer tarafından belediyemize 1 adet tam donanımlı, 2009 Model Ford Cargo, 10 Ton su kapasiteli ve 18 Metre hidrolik merdivenli itfaiye aracı gönderilmiştir.

Memleketimize böylesi önemli bir katkı sunan başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer'e, süreç içerisinde daima bizlere destek olan Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun'a, Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağababa’ya, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Bşk Yrd. Adana Mv. Sayın Burhanettin Bulut’a ve İl Milletvekilimiz Sn. Polat Şaroğlu’na şahsım ve halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4180
 Dün : 19683
 Toplam : 45953057
 Ip No : 35.175.107.77