Manşet 11.10.2018 08:31:28 659 defa okundu

Sevil Atasoy'dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması!

Adli Tıp uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na 2 Ekim'de girmesinden bu yana haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülüp cesedinin de parçalanması ihtimalini değerlendirdi. Atasoy, "Ceset parçalanırsa çok iz bırakır" dedi.

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nda 15 kişilik tim tarafından öldürülüp cesedinin de parçalanarak yok edildiği iddiası üzerine Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ün sorularını yanıtlayan Sevil Atasoy, kan izini yok etmenin mümkün olmadığını kaydetti. Özkök'ün sorularına Atasoy'un verdiği yanıtlar şöyle:

Sizin bir kitabınız var, “Mükemmel Cinayet Yoktur”. Ama konsolosluk olayı mükemmel bir cinayet gibi görünüyor. “Hayır kesinlikle mükemmel cinayet değil. Mutlaka iz vardır. İçeri girip iyi bir araştırma yapıldığı takdirde Türk polisi bunu çözer.”

Cesedin parçalanarak çıkarılmış olması ihtimali var mı? “Sanmam. Ceset parçalanırsa çok iz bırakır.” Silahla vurulmuş olması ihtimali nedir? “ Onu da sanmam. Hangi akıllı tabanca ile vurup ortalığı kan içinde bırakır.”

Kan izini yok etmek mümkün mü? “Hayır. Bir küveti su ile doldurun. İçine bir damla kan damlatın, sonra onu yere dökün, oradan kan izi bulunur. Türk polisinin elinde bu imkânlar var.”

Bir insanı iz bırakmadan öldürmek mümkün mü? “Çok zor. Yani kimyasal bir karışım zerk edersiniz, kalp krizi etkisi yapar. Ama o da anlaşılır.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3448
 Dün : 19595
 Toplam : 29774000
 Ip No : 3.83.236.51