Siyaset 11.10.2018 12:23:29 1407 defa okundu

Şaroğlu Tunceli’de…

CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, sahibi olduğu otelde bir basın toplantısı düzenledi. Sağlık durumunun iyi olduğu görülen Şaroğlu, partisinin il başkanı ve üyeleriyle birlikte düzenlediği toplantıda, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Açıklama yaparken zaman zaman duygusal anlar da yaşayan Polat Şaroğlu, bunun hastalığı sürecindeki ilgiden kaynaklandığını söyledi. Şaroğlu, bu hastalığın kendisini hayli duygusallaştırdığını belirterek şu ifadeleri kullandı;

 

“Tekrar aranızda olduğum için çok mutluyum. Maalesef acı bir süreç yaşadım. Bu süreçte siz değerli hemşerilerim, Dersim halkı, Mülki İdare Amirlerimiz, hastane personeli büyük başarı gösterdi ve sağlığıma tekrar kavuştum. Hastalığımda doktor arkadaşlarım, sağlık müdürleri, başhekimlerimizin doğru teşhis koyması ve Sayın Valimizin desteği ile Elazığ’a kaldırılmam beni tekrar hayata döndürdü. Kendilerine minnet duyuyorum."

 

“Herkese teşekkür ediyoruz”

Ardından söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli İl Başkanı Şükrü Kılıç da hastalık sürecini değerlendirdi.

Kılıç; “Sizin sağlığınızı yakından takip eden halkımızın duyarlılığına ve ilgisine, örgütümüzün her kesimine çok teşekkür etmek istiyorum. Halkımız ve örgütümüz sizi çok seviyor. Bu süreçte duygusallık tek taraflı değil. Biz en son burada danışma kurulu toplantısını yapacağımız esnada sizi arayarak telefon görüşmesi yapmıştık. Hatta bende orada gözyaşlarımı tutamamıştım. Çünkü sizin karşı taraftaki duygusallığınızı bende hissetmişim. Arkadaşlar panik yaptı, ben de o süreçte kendimi toparlayamadım. Bizim toplumumuzda hep şu söz söylenir ‘Allah dert verir ama beraber dermanını da verir’. Sonuçta biz bir süreçten geçtik. O süreçte danışma kurulu toplantılarına beraber gidecektik. Birlikte ilçelere, bütün örgütlerimize teşekkür etmek için gidecektik. Bugünlere de şükür. Tekrar sizi aramızda görmek bizi çok mutlu etti.  Her işin başı sağlık. Tekrar çok geçmiş olsun.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3735
 Dün : 19595
 Toplam : 29774287
 Ip No : 3.83.236.51