Manşet 17.5.2022 19:36:00 1433 defa okundu

Şampiyonluk sana çoook yakıştı

Erivan Dünya Şampiyonu Oldu

Türkiye Kick Boks Federasyonunun faaliyet programında yer alan 7. Uluslararası Kick Boks Dünya Kupası İstanbul’da düzenlendi.  

12-15 Mayıs tarihleri arasında Kick Boks Dünya Kupasında Tuncelili Sporcumuz-gururumuz Erivan Barut kendi  branşında Dünya şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi olurken; Dersim Kick Boks Spor Kulübü adı altında müsabakaya katılan Kumru Güneş 2.likle  gümüş; Zülfükar Diyar Meriç, Özhan Yıkılmaz ve İrem Deniz Yuvanç kendi branşlarını  3.’lükle tamamlayarak bronz  madalyanın sahibi oldu.

 

HARİKASINIZ GENÇLER

12-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 7. Uluslararası Kick Boks Dünya Kupasına Dersim Kick Boks Spor Kulübü de katıldı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen organizasyona 52 ülkeden 3.000’inin üzerinde sporcu katıldı.

İlimizden 8 sporcuyla katılan Dersim Kick Boks Spor Kulübü; 1 kupa, 1 altın, 1 gümüş, 3 bronz madalya kazandı.

Erivan Barut kendi  branşında Dünya Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi olurken; Kumru Güneş 2.likle  gümüş; Zülfükar Diyar Meriç, Özhan Yıkılmaz ve İrem Deniz Yuvanç kendi branşlarını  3.lükle tamamlayarak bronz  madalya ile hem ilimizi hem de ülkemizi temsil etti.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4058
 Dün : 15945
 Toplam : 50674733
 Ip No : 44.201.94.72