Spor 12.4.2018 18:08:02 1617 defa okundu

Raftingin şampiyonları

Pertek Belediye Spor Rafting Takımı ile "Keban Barajı Çocuklarımıza Kucak Açıyor” projesinin çocukları bakın neler yaparak döndü

Pertek Belediye Spor Rafting Takımı; 4-9 Nisan tarihleri arasında Muğla / Dalaman'da düzenlenen R4 Rafting Türkiye Şampiyonasına katıldı. Takım, U 19 ve Açık Yaş Bayanlar Kategorilerinde bütün etaplarda tam puan alarak şampiyon oldu.

Başarıdan ötürü takımı kutlayan Pertek Belediye Başkanı Recai Vural, teşekkür ettiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Müsabakaya Tunceli'yi temsilen katılmamız için katkılarını esirgemeyen Tunceli Valisi - Tunceli Belediye Başkan V. Sayın Tuncay Sonel'e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şefik Kara'ya teşekkür ederiz. Spora ve sporcuya kesintisiz desteğimiz devam edecektir. İlimize ve ilçemize bu başarılar hayırlı olsun.”

 

 

"Keban Barajı Çocuklarımıza Kucak Açıyor”

Tunceli Valiliği koordinasyonunda Pertek Belediyesince yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen "Keban Barajı Çocuklarımıza Kucak Açıyor Projesi" kapsamında 30 sporcu, 2 eğitmen ve proje koordinatörü eşliğinde Muğla Köyceğiz'de düzenlenen "Bahar Kupası Yarışları ve Milli Takım Kampı"na katıldı.

Sporcularımız hem kamp yapma hem de Milli Sporcularla antrenman yapma fırsatı buldu. Burada yapılan Bahar Kupası yarışlarını seyretme imkanı bulan sporcular Pertek'e geri döndü.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 7162
 Dün : 19644
 Toplam : 26027516
 Ip No : 54.198.212.30