Sürmanşet 7.7.2020 21:57:00 6179 defa okundu

Pertek’teki anne-oğul cinayet davası görüldü

Geçtiğimiz yıl 21 Nisanda evlerinde uğradıkları bıçaklı saldırı sonucu yaralanan Gülsüm Taş ve Cafer Taş cinayetinin duruşmasından yine karar çıkmadı. İşte ayrıntılar:

 

Geçtiğimiz yıl 21 Nisanda evlerinde uğradıkları bıçaklı saldırı sonucu yaralanan Gülsüm Taş ve Cafer Taş cinayetinin duruşmasından karar çıkmadı. Duruşmada, tutuklu sanık Erkan K. SEGBİS aracılığıyla ifade verirken, dava 15 Ekim 2020 tarihine ertelendi.

 

Cinayet davasında yeni tanık

 

Tunceli’nin Pertek ilçesinde 2019 yılının 21 Nisan tarihinde evlerinde uğradıkları bıçaklı saldırı sonrası kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybeden anne-oğul davası bugün görüldü. Dava, tanıklar ile sanığın dinlenmesi sonrası, 15 Ekim tarihine ertelendi. Tunceli 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada, cinayete kurban giden Gülsüm Taş’ın kızı Nurten ve damadı Aydın Ulağ dinlendi.

 

HATIRLATMA!

 

Olay, 21 Nisan 2019 tarihinde Tunceli’nin Pertek İlçesi Kaledibi Mahallesi’nde meydana geldi. Gülsüm Taş (62) ve oğlu Cafer Taş (30) evlerinde bıçaklı saldırıya uğradı. Elazığ’daki Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Gülsüm Taş aynı gün, oğlu Cafer Taş ise olaydan 2 gün sonra hayatını kaybetti. Olaydan bir süre sonra cinayet zanlısı olduğu gerekçesiyle Erkan K. gözaltına alındı. Cinayet davasının dünkü 3. duruşmasından da karar çıkmadı.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 2181
 Dün : 14046
 Toplam : 40424391
 Ip No : 100.27.44.5