Sürmanşet 11.9.2021 10:52:27 542 defa okundu

PÜLÜMÜR AKPARTİ İLÇE BAŞKANI AŞIYA ERDOĞAN KİTABI KAMPANYASI BAŞLATTI

Tunceli’nin Pülümür Ak Parti İlçe Başkanı Çağnur Kılıçoğlu, sosyal medya hesabından aşı olanlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ kitabını hediye edileceğini duyurdu. Paylaşıma daha çok eleştiri yorumları yapıldı.

 

Tunceli’nin Pülümür Ak Parti İlçe Başkanı Çağnur Kılıçoğlu, sosyal medya hesabından aşı olanlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ kitabını hediye edileceğini duyurdu. Paylaşıma daha çok eleştiri yorumları yapıldı. Yorumların bir kısmının silindiği dikkat çekti.

 

CHP’Lİ AYGÜN “DERSİM’E BİR CEZA DAHA”

 Tunceli’nin Pülümür Ak Parti İlçe Başkanı Çağnur Kılıçoğlu, aşı olup partilerine müracaat edenlere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaleme aldığı “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” kitabını hediye edeceğini duyurdu.

Çağnur Kılıçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, aşısını olan ilk 62 kişiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” adlı eseri hediye edeceklerini söyledi.

Paylaşıma yorum yapanların büyük çoğunluğu eleştirirken, Cumhuriyet Halk Partisi 24. Dönem Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün de, “Dersim’e bir ceza daha” şeklinde yorumladı.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 13720
 Dün : 18615
 Toplam : 45536390
 Ip No : 3.239.58.199