İlçe Haberleri 16.5.2018 09:58:40 2215 defa okundu

Özel Umudumuz Yeni Binasında

Tunceli merkezde faaliyet gösteren Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yeni hizmet binasının açılışı törenle gerçekleştirildi.

Açılışa, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş’un yanısıra bazı kurum müdürleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Konuşmaların ardından, Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yeni hizmet binası kurdele kesilerek hizmete açıldı.

 

Umudumuz yeni binasında

Tunceli merkezde engeli olan bireylere eğitim ve öğretim veren Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, yeni binasına taşınmasının ardından dün de törenle açılışını gerçekleştirdi.

Alibaba Mahallesindeki yeni binasına taşınan merkezin açılışına Tunceli Valisi Tuncay Sonel ile çok sayıda kurum müdürü ve öğrenciler ile aileleri de katıldı.

 

Vali Sonel açılış sırasında yaptığı konuşmada “Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yeni hizmet binası Tunceli’mize hayırlı-uğurlu olsun. Rehabilitasyon merkezimizdeki arkadaşlarımız çok güzel hizmet veriyor ve yeni hizmet binamız da çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Konuşmaların ardından yeni hizmet binası kurdele kesilerek hizmete açıldı.

Sonel, açılışta öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı. Merkezin açılışında öğrenciler halay çekip, oyunlar oynadıktan sonra tören sona erdi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4909
 Dün : 21762
 Toplam : 25985608
 Ip No : 54.196.26.1