Kadın & Sağlık 5.11.2019 11:02:02 2000 defa okundu

Organik ürüne bir destek hamlesi de Hakan Özer’den geldi

Genç işinsanı Hakan Özer, Tunceli Köylüsünün elmasını aldırdı ve hastanede dağıttırdı

Tuncelili genç iş insanlarımızdan Hakan Özer, köylülerden aldığı yüzlerce kilogram organik elmayı devlet hastanesinde çalışan personel ile hastalara dağıttırdı. Muayene olmak üzere hastaneye gelen ve yatarak tedavi gören hastalar ile personele dağıtılan elmalardan ötürü Özer’e teşekkür eden Başhekim Op. Dr. Çağdaş Özdemir, hormonsuz ve ilaçsız beslenmenin sağlık açısından önemine de vurgu yaptı.

 

Personele ve hastalara organik elma

 

Tunceli Valisi Tuncay Sonel’in başlattığı organik ürün dağıtılmasının ardından, benzer bir katkı da İstanbul’da yaşayan genç işverenlerimizden Hakan Özer’den geldi. Tunceli’nin çeşitli köylerinden aldırdığı yüzlerce kilo asla ilaç kullanılmayan elmaların Tunceli Devlet Hastanesi’ne teslim edilmesini sağlayan Özer, burada ayakta tedavi gören hastalar ile yatan hasta ve personele dağıtılmasını sağladı.

Elmaları yiyenlerin “harika-muhteşem” gibi tanımlamalarla lezzetine tanıklık ettiği organik ve asla ilaç kullanılmadığı için günümüzde altın değerinde sayılabilecek Tunceli Köylüsünün bu ürününün değerlendirilmesine katkı sunan Özer’e üreticiden gelen teşekküre bir teşekkür de Başhekim Özdemir’den geldi. Elmaların bir kısmını yanına aldığı yardımcısıyla birlikte dağıtan Op. Dr. Çağdaş Özdemir, gazetemizde bu yönlü yapılan yayınları da takdirde karşıladığını belirtti.

 

Vali Sonel’in çikolata yerine organik elma ikramı hamlesi yayılıyor

 

Tunceli’de yetişen organik meyveler,  devlet hastanesinde hastalara ve personele dağıtıldı. Vali Tuncay Sonel’in başlattığı ‘çikolata yerine meyve’ ikram edilmesi kampanyası  yayılmaya başladı. Tuncelili İşinsanı Hakan Özer tarafından köylülerden alınan elmalar hastaneye gönderildi. Başhekim Op. Dr. Çağdaş Özdemir, bağışlanan elmaları hastane personeline ve hastalara dağıttı. Burada konuşan Özdemir, “İşadamımız Hakan Özer’in yardımları ve ikramlarıyla hastanemizde organik elma dağıttık. Böylece, hem hastalarımız hem de biz organik bir beslenme biçimine geçmiş olduk.” dedi.

 

“Çikolata yerine meyve” kampanyası büyüyor

Tunceli Devlet Hastanesi’nde hastalara ve personele elma dağıtıldı. İşinsanı Hakan Özer, köylülerden satın aldığı yüzlerce kilogram elmayı hastaneye bağışladı. Gönderilen elmalar Başhekim Op. Dr. Çağdaş Özdemir tarafından personele ve ayakta tedavi görenler ile yatan hastalara dağıtıldı. Burada konuşan Başhekim Özdemir; “Tunceli EMEK Gazetesi’nin katkılarıyla Sayın Valimizin başlatmış olduğu bir kampanya oldu. İşadamımız Hakan Özer’in yardımları ve ikramlarıyla da bugün hastanemizde organik elma dağıttık. Hem hastalarımızı mutlu ettik hem de organik beslenmeleri konusunda gerekli tavsiyelerde bulunduk. Çok hoşumuza giden bir kampanya oldu. Böylece hem hastalarımız hem de biz organik bir beslenme biçimine geçmiş olduk. Hakan beye teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1586
 Dün : 23634
 Toplam : 34519232
 Ip No : 3.94.202.172