Ovacık 20.9.2019 08:53:09 1953 defa okundu

Nupelda-Ayaz Oyun ve Sanat Atölyesi

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde “Ayaz-Nupelda Oyun ve Sanat Atölyesi”nin açılışı yapılacak.

Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Ovacık’ta yapılacak olan okul öncesi eğitim atölyeleri ile hem Nupelda ve Ayaz’ın adını yaşatmak hem de bölgedeki diğer çocuklara eğitim imkanı sunmak amaç edinilmiştir.”  ifadeleriyle projenin amacını aktardı. Sarıgül, bugün saat 15.00’da yapılacak olan açılışta Ahmet Aslan, Ahmet İhvanı ve Ali Kayış’ın da müzik dinletisi sunacağını belirtti.

 

Açılışa davet

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde “Ayaz-Nupelda Oyun ve Sanat Atölyesi”nin açılacağı duyuruldu. İlçe Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZELMAN A.Ş ve Kadın Kooperatifi’nin işbirliğiyle bugün saat 15.00’da belediye düğün salonunda yapılacak olan açılışa tüm halk davet edildi. Ahmet Aslan, Ahmet İhvanı ve Ali Kayış’ın da müzik dinletisi sunacağını aktaran Başkan Sarıgül şu ifadeleri kullandı; “Okul öncesi eğitim, çocukların karakter şekillenmesinde en önemli adımdır. Ovacık’ta yapılacak olan okul öncesi eğitim atölyeleri ile hem Nupelda ve Ayaz’ın adını yaşatmak hem de bölgedeki diğer çocuklara eğitim imkanı sunmak amaç edinilmiştir.

Ahmet Aslan, Ahmet İhvanı ve Ali Kayış’ın müzik dinletisi eşliğinde belediyemiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZELMAN A.Ş ve Ovacık Kadın Kooperatifi’mizin işbirliği ile belediyemiz düğün salonunda 20.09.2019 Cuma günü saat 15.00'da açılışını yapacağımız Nupelda-Ayaz Sanat ve Oyun Atölyesi’nin açılışına hepinizi bekliyoruz.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4842
 Dün : 15526
 Toplam : 36631695
 Ip No : 3.235.75.174