Eğitim 1.7.2022 10:03:00 2627 defa okundu

Ne okumalı? Ne izlemeli?

Karakterleri, olay örgüsü ve bilhassa finaliyle akıllardan çıkmayacak bir kitap ve bekar, kafasına göre bir hayat yaşayan bir adamın hikayesini anlatan film...

Ne okumalı?

Nar Çiçeği / Zeynep Saraç

"Ya benden gerçekten nefret et ya da sev! Ama bu ikisinin arasında bırakma!" "Bir his var kalbimin en derinlerinde. Bir adı yok. Aşk değil, sevgi de değil. Her nefesimde benimle beraber büyüdü. Onun bana reva gördüğü ve sebebini asla söylemediği nefrete rağmen, kaderimin bir parçası olduğuna inandığım çok güçlü bir his." Eğer kalbinde gizli bir duygu varsa, onun yanında ummadığın bir cesaret ve beklemediğin bir deprem gizlenir.

Bazen gerçekten yaşamak için nefes alırken ölmek ve o depremi başlatmak gerekir. Ceylan ile güldüren, Bir Parça Masal ile kalbimizi fetheden yazar; Nar Çiçeği ile aşkın en kırılgan ve fırtınalı haliyle baş başa bırakıyor bizi. Karakterleri, olay örgüsü ve bilhassa finaliyle akıllardan çıkmayacak bir kitap.

**

Ne izlemeli?

İki Kişilik Aile - Two Is a Family

Bekar ve kafasına göre bir hayat yaşayan adam, sabah erken saatlerde kapısının gürültülü bir şekilde çalmasıyla uyanacaktır. Karşısında bir kadın ve bir çocuk vardır. Çocuğun ismi Gloria’dır ve kadın çocuğun Samuel'den olduğunu söyleyerek çocuğu ona bırakıp gidecektir. Bekar bir şekilde yaşayan Samuel için işler bir anda zorlaşacaktır. Artık para kazanmak ve kızına bakması gerekmektedir.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 5963
 Dün : 21697
 Toplam : 51448497
 Ip No : 3.238.225.8