Sürmanşet 26.5.2020 15:58:13 1193 defa okundu

Munzur’da hayattan kopan Güneş’in eşinden

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde uzun süre arandıktan sonra cansız bedeni bulunan Kahramanmaraşlı Yılmaz Güneş'in eşi bakın bayramda nasıl bir paylaşımda bulundu:

 

Tunceli'deki Munzur Nehrinde günlerce aramalar sonucu naaşı bulunan  Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in eşi Gülnur Güneş,  bayramda  sevdiğini yad eden bir mesaj paylaştı. Kaybettiği erkeğine dair duygusal paylaşımda bulunan Güneş, geçmişte birlikte çekilen fotoğrafa "Son bayramımız olduğunu bilmiyorduk. Son aylarımız olduğunu da bilmiyorduk" yazdı.

 

GÜNLERCE ARANMIŞTI

 

Tunceli'de Munzur Nehri'nde yapılan eğitim tatbikatı sırasında botun devrilmesiyle akıntıya kapıldığı açıklanan ve günlerce aramalar sonucunda cansız bedeni bulunan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) eşi Gülnur Ortakçı Güneş, sosyal medya üzerinden eşi ile çekilmiş bir fotoğraf paylaştı ve şu cümleleri yazdı;

 

"11-12.08.2019. Son bayramımız olduğunu bilmiyorduk. Son aylarımız olduğunu da bilmiyorduk. Birbirimize daha sıkı mı sarılır, daha çok mu sever, daha çok mu bakar, daha çok mu zaman geçirirdik? Hayır zaten biz bunların hepsini ve daha fazlasını sonuna kadar yaşıyorduk, yapıyorduk. En büyük teselli olabiliyor insana, elinden gelen hiçbir şeyi ertelememiş olmak, ufacık bile olsa sevdiğinle ilgili keşke dememek. Her gün defalarca sevdiğini söylemek, sevildiğini duymak, kıymet görmek, kıymet bilmek... Bu yüzden bize birlikte aldığımız her nefes bayramdı ve bu yüzden duvarımızda bu mısra vardı.

Elbet bir gün yeniden kavuşacağız.

İşte o gün bizim için bayramlar yeniden başlayacak. Herkese sevdiklerinin yanında geçireceği keşkelere yer olmayan uzun yıllar dilerim. Sevin, sevilin bu dünya kimseye kalmaz. İyi bayramlar."

 

NE OLMUŞTU?

Tunceli'de 17 Mart'ta JAK timlerinin Munzur Nehri’nin Anafatma mevkiinde  yaptığı tatbikat sırasında botun devrilmesi sonucu suya düştüğü açıklanan arama kurtarma timindeki 4 askeri personelden 3'ü kendi imkanlarıyla kurtulmuş, Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş’in akıntıya kapılarak kaybolduğu açıklanmıştı.

Güneş’in cansız bedeni, 29 Nisan 2020 tarihinde Uzunçayır Baraj Gölünün Atatürk Mahallesinde Öğretmenevi’ne yakın yerde bulunmuştu.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 21690
 Dün : 24077
 Toplam : 37725920
 Ip No : 18.207.240.230