Manşet 13.9.2018 08:29:41 1053 defa okundu

Munzur Üniversitesini tercih durumu…!

Munzur Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, bu yıl üniversiteyi tercih edenlerin 677’si ön lisans, 370’i lisans olmak üzere toplam 1047 öğrencinin ilimizdeki üniversiteyi tercih ettiği açıklandı.

Rektörlük tarafından yapılan açıklamada;

“2008 yılından beri eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren yenilikçi, dinamik ve katılımcı yapısıyla bölgemizi ve ülkemizi geliştirmek için çalışan Üniversitemizi daha da geliştirmiş olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da Üniversitemiz, hem akademik hem de fiziki donanımlı şekliyle eğitim vermeye hazır.

7 Fakülte (Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi), 2 Enstitü (Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü), 1 Yüksekokul (Sağlık Yüksekokulu), 3 Meslek Yüksekokulu (Tunceli Meslek Yüksekokulu, Çemişgezek Meslek Yüksekokulu ve Pertek Sakine Genç Meslek Yüksekokulu) ve Rektörlüğe Bağlı Bölümler ile Araştırma ve Uygulama Merkezleri kapsamında yeni dönemde de eğitimini tam teşekküllü vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çaba sarf eden eğitim kurumumuz, bu yıl da öğrencilerine nitelikli bir akademik ortam sağlamış olmanın gönül rahatlığıyla yeni eğitim yılını büyük bir coşkuyla karşılıyor. Bu yıl, 677’si ön lisans, 370’i lisans olmak üzere toplam 1047 yeni öğrencimizle yeni bir eğitim yılına merhaba, yeni gelen öğrencilerimize de hoş geldiniz diyoruz. Yeni eğitim- öğretim yılı tüm akademik personelimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun.” denildi.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 8003
 Dün : 13284
 Toplam : 30046836
 Ip No : 54.196.116.3