İlçe Haberleri 28.6.2020 16:21:13 6380 defa okundu

Munzur Kenarındaki kanın raporu da geldi

Kaybolduktan 19 gün sonra Munzur Nehrinden cansız bedeni çıkarılan Engin Eroğlu davası görüldü. Bu arada Tunceli EMEK Gazetesi dava dosyasındaki kimi raporlara ulaştı. İşte raporlardaki ilginç detaylar

Munzur Kenarındaki kanın raporu da geldi.

Olay yerindeki taşlardan insan kanı çıkmamış

 

Ovacık'ta otobüsün çarpması sonucu hayatını kaybettiği değerlendirilen Engin Eroğlu'nun ölümüne ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Olay yerinde üzerinde kan lekesi olan 2 taşın incelemesi tamamlandı. Taşlarda bulunan kanın insan kanı olmadığı raporlarla kayıt altına alındı.

 

Tunceli EMEK - Ovacık’ta hareket halindeki yolcu otobüsünün açılan bagaj kapağının çarpması sonucu Munzur Nehri'ne düşerek hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan dava görüldü. Engin Eroğlu’nun ölümüne ilişkin yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak, Adli Tıp Kurumu tarafından hazırlanan otopsi raporunda Eroğlu'nun kesin ölüm nedeni belirlenememişti. Bu kez yeni bir detaya daha Tunceli EMEK Gazetesi ulaştı.

 

İNSANI KANI DEĞİLMİŞ

 

Van Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği tarafından hazırlanan uzmanlık raporuyla, olay yerinden alınan ve üstünde kan lekesi olduğu ileri sürülen taşlar incelendi. İncelemenin ardından hazırlanan raporda şu ifadeler yer aldı; "Büyük ve küçük taştan laboratuvarda svap üzerine alınan numunelerde kan bulunduğu, fakat söz konusu kanın insan kanı olmadığı tespit edilmiştir. Büyük ve küçük taştan laboratuvarda svap üzerine alınan numuneler, DNA analiz çalışmalarına izin vermediğinden DNA profilleri ile mukayese yapılamamıştır"

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 15997
 Dün : 19839
 Toplam : 39310169
 Ip No : 52.3.228.47