Manşet 15.5.2019 10:00:00 905 defa okundu

Motorculardan Komünist Başkana Plaket

“Tunceli’nin tabiatı güzel, insanları güzel” VİDEOLU HABER

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir grup motorcu Gaziantep’ten Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nu tebrik etmek ve plaket vermek için geldi. Gaziantep Türk Rıders Motor Kulüp üyesi motorcular, Tunceli’ye hayranlıklarını da paylaştı.

“Tunceli’nin tabiatı güzel, insanları güzel”

 

Gaziantep’ten gelen bir grup motorcu, Başkan Maçoğlu’na plaket verdi. Gaziantep Türk Rıders Motor Kulüp Başkanı Akif Vural, Tunceli’ye tekrar geleceklerini söyledi ve “Burası çok hoşumuza gitti. Kulüp arkadaşlarımızla beraber ilk fırsatta yine Tunceli’yi ziyaret edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Gelen motorculardan Erdem Akgün de ilimizi çok beğendiğini  “Birçok ülkeyi görmüş birisi olarak, gerçekten Tunceli’ye hayran kaldım.” dedi. Geçmişte iki yıl Tunceli’de ikamet ettiğini söyleyen Veysel Kaplan da buradan gitmek istemediğini ama şartların bunu gerektirdiğini aktardı.

 

“Başkana plaket vermek için geldik”

Akif Vural; “Gaziantep Türk Rıders Motor Kulüp’ünün Başkanıyım. Tunceli’ye daha önce de gelmiştim. Seçilen başkanımızdan dolayı hem Tunceli’yi tekrar görmek hem de başkanı tebrik edip ona plaket vermeye geldik. Başkanımıza plaketimizi verdik. Bu arada da Tunceli’nin güzel tabiatını gezdik. Gaziantep’ten yedi kişi geldik. Tunceli’nin tabiatı güzel, insanları güzel. Burası çok hoşumuza gitti. Kulüp arkadaşlarımızla beraber ilk fırsatta yine Tunceli’yi ziyaret edeceğiz.”

“Birçok ülkeyi görmüş birisi olarak Tunceli’ye hayran kaldım”

Erdem Akgün; “Kıbrıslıyım. Kısa bir süredir Türkiye’deyim. Türkiye’nin doğusunu çok merak ediyordum. Bugüne kadar gelmeye fırsatım olmadı. Gaziantep Türk Rıders Motor Kulüp’ünün bahar sürüşü kapsamında Tunceli’ye gelme fırsatım oldu. Birçok ülkeyi görmüş birisi olarak gerçekten Tunceli’ye hayran kaldım. Burayı çok beğendim. Tunceli’yi bilmemek ya benim eksikliğimdi ya da gerçekten Tunceli yeterince bilinmiyordu. Çok güzel bir şehir, çok güzel bir doğanız var. Umarım buna yeterince sahip çıkılır ve aynı güzellikte kalır. Çok güzel bir anı oldu benim için.”

“Ülkemizin en güzel doğalarından biri”

Veysel Kaplan; “Gaziantep’ten geliyoruz. Hem başkanımızı ziyaret etmek için hem hayırlı olsun dilemek için geldik. Daha önce de Tunceli’de yaşadım. Ülkemizin en güzel doğalarından bir tanesi. Tunceli’nin insanlarını çok seviyoruz. Buradan ayrılmak istemiyoruz ama yaşam şartları öyle gerektiriyor. Buranın insanlarını çok seviyorum. Bozulmasın. Böyle devam etsin. 17 yıl önce iki yıl burada yaşadım. Oradan kalan bir özlem vardı. İki yıldır gelip gidiyoruz. Hasretimizi böyle gideriyoruz.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 5147
 Dün : 16130
 Toplam : 30707085
 Ip No : 35.175.200.4