Sürmanşet 29.6.2020 15:35:54 794 defa okundu

Maçoğlu taburcu oldu

Koronavirüs tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun eşi ve kızının koronavirüs testi de pozitif çıktı. Tüm aile evde karantinaya alındı.

TABURCU EDİLDİ

Tunceli EMEK - Tunceli Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu, 22 Haziran'da Erzincan'dan Tunceli'ye döndükten sonra yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan test sonucu Başkan Maçoğlu'nda koronavirüs tespit edildi. Tedavisinin olumlu sonuç vermesinin ardından taburcu edilen Maçoğlu evde karantina sürecine geçti.

 

EVDE DEVAM EDECEK

Maçoğlu'nun taburcu olmasına ilişkin Tunceli Devlet Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "22 Haziran günü hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu hastanemizde Bilim Kurulu'nun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir" denildi.

 

EŞİ VE KIZI DA POZİTİF

Öte yandan Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun eşi ve kızının da koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen Maçoğlu ailesi, evlerinde karantinaya alındı. Tunceli EMEK'e konuşan Maçoğlu, "Perşembe günü 14 günlük karantina sürem sona erecek. Ardından yine 14 günlük karantina süresi başlayacak. Toplamda önümde 20 günlük bir karantina süreci daha var" dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6896
 Dün : 23014
 Toplam : 37687049
 Ip No : 3.236.8.46