Sürmanşet 12.4.2019 06:16:42 1795 defa okundu

Küçükkaya Tunceli’de

FOX TV’de haftaiçi her sabah Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programı, bugün Tunceli’den canlı yayın ile izleyicisine ulaşacak. İşte ayrıntılar:

 

FOX TV’de haftaiçi her sabah Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programı, bugün Tunceli’den canlı yayın ile izleyicisine ulaşacak. Küçükkaya ve ekibi, dün öğleden sonra ilimize geldi. Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile görüşen Küçükkaya, ardından Tunceli Valisi ve eşiyle bir araya geldi. Bugün kent merkezindeki bir işletmenin teras katından Türkiye’ye seslenecek olan Gazeteci Küçükkaya, dün sevenlerinin kıskacındaydı.

 

Sevdiği ve sevildiği topraklarda

Sık sık ekranlardan Tunceli’ye dair sevgisini paylaşan Gazeteci İsmail Küçükkaya, FOX’ta yayınlanan Çalar Saat Programını bu kez kendisini seven insanların çok olduğu topraklardan sunacak. Sabah saat 07.15’te kentimizden seyircisiyle güne aydınlanacak olan Küçükkaya’nın, saat 08.15 sıralarında alacağı ilk konuğu ise Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu olacak. Saat 10.00’a kadar sürecek yayın nedeniyle onlarca insan gazetemizi arayarak programın nereden yayınlanacağını öğrenmeye çalıştı. Muhtemel yaşanacak izdiham nedeniyle bizimle paylaşılan bilginin yazılmaması istenirken, program sırasında merkezdeki Cumhuriyet Caddesinin insan kalabalığı nedeniyle trafiğe kapatılması bekleniyor.

 

Gazeteci Kemaloğlu da Tunceli’de

İsmail Küçükkaya’nın sık sık programlarında adını dillendirdiği Gazeteci Nihal Kemaloğlu da şu anda Tunceli’de. Gazeteci Küçükkaya’nın “danışmanım” diyerek programlarında kendisinden bahsettiği Kemaloğlu’nun yaygın medyada  yayınlanan yazıları, uzun yıllar onayı doğrultusunda EMEK’imizde de yayımlanmıştı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 9736
 Dün : 16293
 Toplam : 29683089
 Ip No : 54.85.162.213