İlçe Haberleri 8.4.2020 08:13:02 5500 defa okundu

Kaymakam Kazez, tedbirleri denetledi

Türkiye genelinde olduğu gibi Tunceli’nin merkez, ilçe ve köylerinde de korona virüs salgını nedeniyle tedbirler arttırılarak devam ediyor.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Korona virüs salgınıyla mücadele amaçlı ilçede alınan tedbirleri yerinde inceledi.

YERİNDE İNCELEME

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, jandarma ve polis ekiplerinin uygulamalarını, ilçe hastanesindeki çalışma koşulları, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin durumu, vefa sosyal destek grubunun çalışmalarını yerinde görmek üzere denetledi. Kazez, herkesin evde kalması konusunda da çağrıda bulundu.

Bu zorlu süreçte fedakarlıkla çalışan görevlilere teşekkür eden Kaymakam Kazez, “Korona virüsü salgını dolayısıyla bütün kurumlarımızla adeta seferber olmuş durumdayız. İstiyoruz ki, bu konuda herkes duyarlı olsun. Vatandaşlarımızdan çok acil bir durum olmadığı sürece evlerinden çıkmamalarını önemle rica ediyoruz. Bu süreçte alınan önlem ve kurallara uyup, kamu görevlilerimize yardımcı olmalarını temenni ediyoruz. Çemişgezekli hemşerilerimiz bu konuda çok duyarlı. İnşallah bu duyarlılık artarak devam eder. Tüm hemşerilerimize duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum. Görevli tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1716
 Dün : 19135
 Toplam : 39221943
 Ip No : 23.21.4.239