Sürmanşet 11.11.2017 23:59:00 2391 defa okundu

Karakoyun, İzmir’de Düzenlenen Törenle Ödülünü Aldı

Gazetemizin Sahibi Hüsniye Karakoyun, haftasonu İzmir’de düzenlenen bir tören ile “Yılın Kadın Gazetecisi” ödülünü aldı. 50 dalda “Yılın EN’leri”ne verilen ödüller için, Ramada Plaza Otel’de düzenlenen törende, “Yılın İşadamı ve Yılın Okul Müdürü” de ödüllerini Karakoyun’un elinden aldı.

Müzik ile de harmanlanan gecede, Anadolu Rock Sanatçısı Karslı Oğuz Görceğiz, “Dersim’in Kızı” adlı parçayı seslendirdikten sonra yaptığı kısa konuşmada, barajlara karşı olduğunu söyledi ve “Munzur, Karadeniz, kısaca hiçbir doğal güzelliğimiz barajlara feda edilmesin” dedi. Kaya Net Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Zakir Kaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan gecede, Tuncelili Halk Müziği Sanatçısı Taylan Özgür Ölmez de sahne aldı.

 

50 ÖDÜL SAHİPLERİYLE BULUŞTU

Gazetemizin Sahibi Hüsniye Karakoyun, Kaya Net Grubu’nun 50 dalda “Yılın En”lerini belirlediği değerlendirme sonrasında “Yılın Kadın Gazetecisi” seçildi. Her yıl Türkiye genelinde “Yılın işadamı, işkadını, gazetecisi, tv sunucusu, bürokratı, başhekimi, hekimi, eczacısı, şairi, yazarı…” gibi 50 dalda düzenlenen ve okur değerlendirmeleriyle belirlendiği açıklanan yarışmada, Tunceli EMEK Gazetesi’nin Sahibi Hüsniye Karakoyun da gazetecilik dalında ödüle değer bulundu. Karakoyun, 11 Kasım 2017 Cumartesi günü İzmir’de düzenlenen tören ile ödülünü aldı.

Geçtiğimiz yıl Tunceli’ye gelen ve gazetemizin kendisiyle yaptığı söyleşisi de yayımlanan Astrolog-Yaşam Koçu Nigar Arslan da ödül aldı. Arslan, “Yılın Yaşam Koçu” dalında bu ödülü alan isim oldu.

 

YILIN İŞADAMI VE OKUL MÜDÜRÜ DE ÖDÜLÜNÜ KARAKOYUN’UN ELİNDEN ALDI

İzmir’deki Ramada Plaza Otelinde Cumartesi saat 18.00’da başlayan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ödül töreni sırasında, Yılın İşadamı Mustafa Akdeniz ve Yılın Okul Müdürü Abdulhalit Tank da ödülünü Tunceli EMEK Gazetesi’nin Sahibi Hüsniye Karakoyun’un elinden aldı.

 

GÖRÜLMEYENİ DE KEŞFETMEK İSTİYORUZ”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kaya Net Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Zakir Kaya, son dört yıldır geleneksel hale getirdikleri yarışmalarda, Türkiye genelinde adeta Oscar sayılacak ödüllerle “Yılın En”lerini belirlemeye gayret gösterdiklerini söyledi.

Otistik engelli Şevval Tekin’e verilen “Yılın Sporcusu” ödülünü de buna örnek gösteren Kaya, İzmir basınının İtalya'nın Loano kentinde 8-14 Haziran tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Zihinsel Engelliler Spor Federasyonu (INAS) Avrupa Açık Yüzme Şampiyonasında 200 metre kurbağalamada birinci, 50 ve 100 metre kurbağalamada ise ikinci olan sporcunun bu başarısını habere değer görmediğini söyledi. Kendilerinin Tekin’i ödüllendirmesini, Türkiye’de kimsenin bazen görmediğini de keşfetmek olarak nitelendiren KHA Yönetim Kurulu Başkanı, gelecekte de bu ödüllerle yol almaya devam edeceklerini vurguladı.

Gecede, “Yılın Halk Müziği Sanatçısı” ödülü alan Tuncelili Ses Sanatçısı Taylan Özgür Ölmez de sahne aldı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1820
 Dün : 16118
 Toplam : 26038292
 Ip No : 54.198.55.167