Sürmanşet 31.5.2020 20:28:10 277 defa okundu

İyi Bir Okur Olma Yolunda

Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar Ne okuyacağımı bilemiyorum diyenler, bu kitap önerilerimize bir göz atmanızda yarar var. İşte okunulası kitaplardan bir kaçı...Her gün bu siteyi ziyaret edin, zira hem film hem de kitap ile müzik tavsiyelerimiz var

 

Otomatik Portakal (Anthony Burgess)

Otomatik Portakal adlı kitabında; Anthony Burgess, oldukça farklı bir dille Alex adlı bir gencin çocukluktan olgunluğa erişim hikayesini anlatıyor. Modern bir klasik olarak nitelendirilen eser, bir klasik olmayı fazlasıyla hakediyor.

 

Martin Eden (Jack London)

Jack London'ın, kendi hayatından izler taşıyan romanı Martin Eden, denizci bir gencin kişiliğinden ödün vermeden sınıf atlama çabalarını anlatıyor. Edebiyat tarihinin kuşkusuz en özgün karakterlerinden biri olan Martin Eden, azmi ve zekasıyla yalnızca işçi sınıfını değil, girmeye çalıştığı burjuva dünyasını da aşıyor.

 

Simyacı (Paulo Coelho)

Simyacı, Santiago adındaki Endülüslü bir çobanın İspanya'dan başlayıp Mısır'da sona eren yolculuğunu konu ediniyor. Gördüğü bir rüya üzerine sahip olduğu her şeyi ardında bırakan Santiago'nun bu serüveni, onu düşlerine kavuşturduğu kadar hayatın hakikatine de ulaştırıyor.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 21995
 Dün : 24077
 Toplam : 37726225
 Ip No : 18.207.240.230