Siyaset 9.11.2017 17:06:26 758 defa okundu

İsteyeni Anıtkabir’e Götürecekler

Adalet ve Kalkınma Partisi Şişli ve Beşiktaş ilçe başkanlıkları, Mustafa Kemal Atatürk’ün 79’uncu ölüm yıldönümünde, isteyenleri Anıtkabir’e götürüyor.

İki ilçede asılan pankartlarla, Ankara’ya gitmek isteyenlerin başvurması istenirken, Ak Parti İl Başkanlığı, kampanyanın Beşiktaş ve Şişli ilçe teşkilatları tarafından organize edildiğini bildirdi. Beşiktaş ilçesinden kalkacak otobüslerin bu gece yarısı Ankara’ya hareket edeceği duyuruldu. Ankara’ya gitmek isteyen çocukların da katılabilmesi için Ak Parti Şişli İlçe Teşkilatı’nın kaldıracağı otobüslerin ise cuma gecesi saat 23.30’da yola çıkacağı açıklandı.

 

Parti yönetimi, milletvekillerine mesaj göndererek, “Atatürk’ün şahsını hedef alan tartışmalardan uzak durmaları” konusunda uyarıda bulunmuştu. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık da TBMM’deki bir oturumda, “ortak değerimiz” dediği Atatürk’e uzanan her dile karşı hep birlikte ortak tavır alarak tepki verilmesi gerektiğini söylemiş, “Bu, bizim bu ülkenin bir vatandaşı olarak önemli görevimizdir” demişti.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1966
 Dün : 16118
 Toplam : 26038438
 Ip No : 54.198.55.167