Matbaamız 16.8.2017 08:41:00 9314 defa okundu

İŞORTAĞI VE ÇÖZÜM ORTAKLARI ARIYORUZ

İşletmelerimizi Anonim Şirket çatısı altında bir araya toplamak istiyoruz. Bu nedenle başlattığımız hamlede ortağımız olmaya ve ya takımımızda yer almaya ne dersiniz? İşte ayrıntılar...

İşletmelerimizi Anonim Şirket çatısı altında bir araya toplamak istiyoruz. Tunceli’de yakaladığı başarı grafiğiyle sürekli kendini yenileyen ve gelişen Tunceli EMEK Gazetesi ile baskı tesislerimizi Anonim Şirkete dönüştürmek üzere başlattığımız çalışmalar kapsamında, bu ay içerisinde yeniden yapılanmaya gidiyoruz. Bu nedenle aramıza katılacak ortak ve vasıflı personel ile daha da büyümek istiyoruz.

 

İş ortağımız ve çözüm ortağımız olmaya ne dersiniz?

 

Ortak Arıyoruz

Tunceli EMEK Gazetesi, 2004 yılında kuruldu. Haftalık olarak yayın hayatına başlayan gazetemiz, aynı yıl içinde günlüğe dönüştürüldü ve şimdi Pazar günleri hariç her gün yayımlanmaktadır. Bir masa, bir sandalye,  bir bilgisayar ile başladığımız bu yolculukta, bugün iki katlı baskı tesisleri olan, her türlü teknik donanıma sahip, kendisine ait araç ve baskı tesislerindeki dijital baskı, ofset baskı, selefon, spiral, flaşlı sistem kaşe, süblimasyon baskı ile kupa-tişört-şapka-plakete baskı yapabilen onlarca makine ile kentte önemli katmadeğer yaratan işletmelere dönüştü. 220 m2’lik iki katlı kendisine ait binası, iç mimar ile tasarlanmış ofisleri, içinde mutfak, duşakabin, WC’si olan büro ve matbaası, apple bilgisayarlar, yazıcılar, dijital ses kayıt cihazları ve iyi kalitede fotoğraf makineleriyle her türlü çalışma konforu, copy center hizmeti de sunan baskı tesislerimiz, kentte gündem belirleyen, misyonun tanımlamış, vizyonu açık, gelişme ve kaliteyi ilke edinmiş Tunceli EMEK Gazetesi & Yüzyıl Matbaasını tek çatı altında Anonim Şirkete dönüştürmek ve ekonomik ortaklığın yanısıra, düşünce ve projelerle daha ileri taşıyacak ortaklar (En fazla 2 ortak) arıyoruz.

 

Bu ortaklıkları; baskı tesislerinin kiralanması şeklinde, işletme faaliyetini aylık kiraya vererek devredebileceğimiz gibi, gazete ve matbaada ortaklık şeklinde birlikte yürütmeye dair farklı önerilere de açığız.

 

Geldiğimiz noktada, Avrupa’daki işletme mantığıyla ortaklıklar şeklinde bizi bulunduğumuz yerden daha ileri taşıyacak, gazetemizin kurumsallığı ile yayın ilkelerini ihlal etmeyen, ufku açık, proje üretebilen, yönetici vasfına sahip 1 ve ya en fazla 2 ortak arıyoruz.

 

Ortak olmak isteyenlerin Tuncelili olması şartı aranmamaktadır. İl dışı ve yurt dışında yaşayıp buraya dönmek isteyen fakat ‘Orada yapacak iş bulamam’ diyenlere; biz, kurulu ve borcu olmayan, ekonomik katmadeğeri yüksek, markası tescilli, ISO kalite belgesi olan, kapasite raporu ve çeşitli ödülleri olan gazete ve matbaa ile artık başarılarıyla çevre illerden de sipariş alarak yoluna devam eden işletmelerimizde gerek projelerle ufkumuzu açan gerekse ekonomik katmadeğer yaratarak daha da büyüme imkanı sunan ortaklar arıyoruz.

 

Çözüm ortakları arıyoruz!

Tunceli’de uzun yıllardır kadınlara iş imkanı yaratmak adına sadece kadın çalıştıran Tunceli EMEK Gazetesi, artık cinsiyet ayrımı yapmadan, vasıflı, üreten, düşünen, gelişmeye açık, mesleki yeterliliğe sahip farklı alanlarda istihdam edilmek üzere 5 personel alacaktır.

 

  1. Yönetici

Şirkette Genel Müdür olarak istihdam edilmek üzere 1 yönetici alınacaktır.

Yöneticide aranan şartlar:

Takım ruhuna yatkın, personelin sevk ve koordinasyonunu sağlayacak, muhasebe bilgisi çok iyi, işletmenin gelir-gider dengesi ile hesaplarını kontrol edip, aksayan yönlere müdahale edebilen 30-50 yaş arası, tercihen ehliyeti ve iş tecrübesi olan 4 yıllık üniversite mezunu, diksiyonu düzgün, hitap ve temsiliyet kabiliyeti etkili olan Tunceli’de yaşamaya engeli bulunmayan personel alınacaktır.

Maaş+Prim esasına göre ücret ödenecektir.

 

  1. Muhabir (2 Kişi)

4 yıllık üniversite mezunu, en az 5 yıl aktif gazetecilik tecrübesi olan, 28-50 yaş arası, hitap yönü güçlü, Türkçe’yi etkin kullanabilmesinin yanısıra, (Zazaca ve ya Kürtçe dillerinden birini de bilmesi tercih sebebidir), Tunceli’de yaşamasına engel durumu olmayan, internette medyayı tarayabilen, ufku açık, farklı fikirler ve projelerle gazetemizin gelişmesine katkı sunan, sosyal medya ile bilgisayar bilgisi üst seviyede, grafik-tasarım ile etkili fotoğraf çekebilen 2 personel alınacaktır.

Maaş+Prim esasına göre ücret ödenecektir.

 

  1. YouTuber

Sosyal medyayı etkili kullanabilen, internetteki paylaşımlarıyla fark yaratan, reklam hazırlayabilen, işletmelerimizi internette tanıtacak mecraları araştırıp çeşitli fikirler geliştiren, video çekimi yapabilen, bunları düzenleyerek internette etkili tanıtımla yayınlayan, canlı yayın yapabilen, diksiyonu düzgün, iletişim yönü güçlü, grafik-tasarım programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen 2 kişi alınacaktır.

Maaş+Prim esasına göre ücret ödenecektir.

 

  1. Mutfak Personeli Alınacaktır

İyi yemek yapabilen, etkili sunum ile servis eden, hijyen kurallarına özen gösteren, beslenme ve gıda güvenliği konusunda bilgili, 08-16.00 saatleri çalışacak 30-50 yaş arasında 1 kadın personel alınacaktır.

 

Başvurular nasıl yapılacak?

Ortaklık için telefon ve ya mail yoluyla iletişim kurulabileceği gibi, bizzat büromuza gelerek de görüşme sağlanabilir.

İş başvurularında tarafımıza cv ulaştırılması, gelebilecek olanların bizzat büromuza gelerek iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir.

Telefonla ücret ve çalışma saatlerine dair kesinlikle bilgi verilmeyeceğinden bu konuda ısrarcı olunmaması rica olunur.

Mutfak personeli olarak çalışacak kişinin, mutlaka büromuza gelmesi ve yetkililerimizle görüşmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla…

 

Tunceli EMEK Gazetesi

Moğultay Mahallesi

Cengiz Topel Caddesi

Sevgi Apartmanı

No: 7/1-2

Merkez/TUNCELİ

 

Telefon: 0532 158 76 12

 

tunceliemek@yahoo.com

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4789
 Dün : 15526
 Toplam : 36631642
 Ip No : 3.235.75.174