Hozat 18.5.2022 11:17:55 4645 defa okundu

Hüsniye Karakoyun’a Best Of Turkey Awards Jüri Özel Ödülü

72 dalda ödül verildi.

Gazetemizin Sahibi Hüsniye Karakoyun, Best Of Turkey Awards Jüri Özel Ödülü aldı. İstanbul’daki Dedeman Otelde düzenlenen gecede, 72 farklı alanda ödül sahiplerini buldu.

 

KARAKOYUN’A JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Best Of  Turkey Awards Ödülleri sahiplerini buldu. İstanbul Beşiktaş’taki Dedeman Otel’de düzenlenen gecede, basın, sanat, siyaset, moda, müzik gibi farklı dalda 72 kişi ödül aldı. Gazetemizin Sahibi Hüsniye Karakoyun’un da Jüri Özel Ödülü aldığı Beşiktaş Medya tarafından verilen ödüller, Bülent Arslan’ın organizasyonunda muhteşem anlara sahne oldu.

 

HÜSNİYE KARAKOYUN “BU ÖDÜLÜ ELİNDEN OKUMA İMKANI ALINMIŞ TÜM KIZ ÇOCUKLARI ADINA ALIYORUM”  

Beşiktaş Medya tarafından 2.si düzenlenen “Best Of Turkey Buisness Awards” ödülleri sahiplerini buldu.
İstanbul Dedeman Otel’de düzenlenen ve sunuculuğunu Şenol İpek ile Elif Ece Uzun’un yaptığı gecede, sanat, sinema, moda, basın, medya, basın-yayın kuruluşu-fizik tedavi, parapiskolog, siyaset gibi 72 dalda ödül verildi.

Organizasyonunu Bülent Aslan’ın yaptığı ve Dedeman Otel Gayrettepe Balo salonunda yemekli olarak gerçekleştirilen geceye; sanat, siyaset, medya, sağlık, sosyal medya ve iş dünyasından pek çok ünlü katıldı. Tunceli EMEK Gazetesi Sahibi Hüsniye Karakoyun, Jüri Özel Ödülü aldı.

Ödülünü alırken konuşan Karakoyun “Ben bu ödülü Doğu ve Güneydoğu’da okutulmayan, önüne set çekilen tüm kız çocukları adına alıyorum. Sizler bizim başarılarımızı görüp taçlandırdığınızda, bizleri o küçük mekanlardan alıp buralara getirdiğinizde, bu başka kız çocuklarına, umut ve heves oluyor, cesaret veriyor.” dedi.

 

SÖZCÜ’YE 4 ÖDÜL

 

Sözcü Gazetesinden Rahmi Turan, Emin Çölaşan, Murat Muratoğlu, Dilek Karaarslan, geçmişte Kültür ve Turizm Bakanlığı yapmış olan Namık Kemal Zeybek, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Togan Yayınları'ndan İsmail Arlı, FOX TV'den İlker Karagöz, Tunceli EMEK Gazetesi'nden Hüsniye Karakoyun, Hozat’ta 2014-2019 yılları arasında belediye başkanlığı yapmış olan Celaleddin Polat, Parapiskolog Hemide Yelmar, Tiyatro Sanatçısı Almula Merter,  TV programcısı Vahe Kılıçarslan, Fizik Tedavi Uzmanı Meral Kozakçıoğlu,   Tuğba Özay, Serdar Aslan, Mücevher Firması Sahibi Ediz Dereli, sanatçı ve sunucular Yeşim Salkım, Asuman Krause ve Ivana Sert de ödül aldı.

Yoğun emek harcanarak hazırlanan gece, konuklardan da takdir topladı. Program organizatörü Bülent Aslan, konuklar ve ödül sahipleri tarafından tam not aldı.

 

BÜLENT ASLAN “GİDİP DE SU DAHİ İÇEMEDEN DÖNDÜĞÜM ORGANİZASYONLAR GİBİ OLMASIN İSTEDİM”

Gecede konuşan Bülent Aslan, “Bu organizasyon farklı olsun istedim. Sıcak, samimi ve rahat bir ortamda ödüller verilsin istedim. Bir çok organizasyona katıldım. Gidip de bir bardak su dahi içemeden döndüğüm ödül geceleri oldu. Bizim organizasyon böyle olmayacak. Yemekler yenecek, sohbet havasında, samimi ortamda ödüllerini vereceğiz kazananlarımızın” dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 5534
 Dün : 21697
 Toplam : 51448068
 Ip No : 3.238.225.8