Sürmanşet 14.10.2020 18:05:05 861 defa okundu

Her Kesin Evinde Covit-19 Aşısı Vardır!

Şifayı uzaklarda ararken bakın aslında mutfağımızda çıktı

 

COVID-19 virüsü her şeyden önce, bağışıklık sistemini, daha sonrada akciğer dokusunu etkiler.

 Bu iki saldırı dalgası arasındaki zaman gecikmesi, tam olarak "kuluçka dönemi" dediğimiz şeydir.

Sıklıkla "güçlü" veya "zayıf" bağışıklık gibi kelimeler kullanırız.  Bununla birlikte, bir çok insan tam olarak ne olduğunu bilmiyor.  Dahası, çoğu doktorun bağışıklık sisteminin yapısı ve tek tek parçalarının işlevselliği hakkında çok az fikri vardır.

 Ancak bu metin eğitimsiz okuyucu için çok zordur.

COVID-19 virüsünün insan vücudu üzerindeki etkisinin mekanizmasını en basitleştirilmiş ve erişilebilir şekilde bir tez formatında açıklamaya çalışacağım.

Tüm bağışıklık sisteminin% 80'i, ince bağırsağın mukus ve submukoz katmanlarında, lenfoid doku ve birikimleri - Peyer'in yamaları şeklinde yoğunlaşır.  Lenfoid doku, çeşitli tipte immünoglobülinlerin yanı sıra antikorlar (lenfositler T-, B-, G-, vb.) Üretir.  Lenfatik sistem yoluyla antikorlar inferior vena kavaya, kalbe girer ve pulmoner dolaşımı geçtikten sonra, sistemik dolaşıma girer ve vücutta taşınır.  Böylece, akciğer dokusunun kendi doku bağışıklığı dahil olmak üzere doku bağışıklığı güçlendirilir.

Yemek sırasında yiyecekle karışan COVID-19, bağırsaklara girer ve lenfoid dokuyu yok etmeye başlar.

Sonuç olarak, etkilenen lenfoid doku, lenfosit ve immünoglobulin üretimini durdurur.  Böylece bağışıklık sistemi yok edilir ve bunun sonucunda akciğerlerdeki doku bağışıklığı da keskin bir şekilde zayıflatılır. ?

Bu andan itibaren, koronavirüs saldırısının zaten korunmamış olan akciğer dokusuna ikinci dalgası başlar ve bu, ölümle sonuçlanan şiddetli zatürree ile kendini gösterir.

Şu anda, tüm Dünyadaki önlemler koronavirüsün akciğerlere girmesini önlemeyi amaçlamaktadır. Bu, prensip olarak son derece maliyetli ve pratik olarak etkisizdir.  Tüm terapötik önlemler sadece komplikasyonlarla mücadeleye yöneliktir,

Buna göre, COVID-19'un onlarca yıldır bir tehdit olduğu anlaşılmalıdır.  Bugün Covit-19 salgının sadece ilk dalgası olup daha sonra böyle çok sayıda dalgalar da olacaktır.

Aynı zamanda tüm koruyucu ve tedavi edici tedbirler akciğerlerde lokalize olan koronavirüse yöneliktir, Bağırsak koronavirüsü üzerinde herhangi bir etki yapılmamaktadır.

Günlük hayatımızda kullandığımız birçok doğal ürün vardır ki aynı zamanda doğrudan virüsleri etkileyerek onları öldürür.  Bu konuda en etkili olanı GARLIC yani SARIMSAK’tır.

Bunun hazırlanması da oldukça basittir.

Günde 2-3 bardak SARIMSAK SUYU içtiğinizde, hemen (!) ince bağırsağa girer ve COVID-19'u hemen öldürmeye başlar (!)!

 ?

 Bu, aşağıdaki etkileri sağlar:

1 - “öldürülmüş” COVID-19, ince bağırsağın lenfoid dokusunu yok etmeyi bırakır.

Sonuç olarak, lenfoid doku düzgün şekilde işlev görmeye devam eder.

Örneğin;  antikorlar ve immünoglobulinler üretir;

 2- Hasar gören bağışıklık sistemi hızla iyileşir ve güçlenir, bu, akciğer dokusunda doku bağışıklığında önemli bir artışa yol açar.

COVID-19 için aşılmaz bir bariyer ortaya çıkar, aynı zamanda mikroplar (stafilokok vb.) Ve mantarlar için  koronavirüs pnömonisi durumunda da önemli bir tehlike oluşturan;

3 - "sarımsak suyunun" etkisi altında ince bağırsakta çok ilginç olaylar zinciri ortaya çıkar. "Sarımsak suyu" tarafından "öldürülen" ve zayıflatılan COVID-19, doğal bir aşıdan başka bir şey değildir,  insan vücudunun içinde doğal olarak oluşur.

Bildiğiniz gibi, yapay bir aşı oluşturmak, süper donanımlı ve çok pahalı bir laboratuvar ve yüksek nitelikli personelin çalışmasını gerektirir. Yapay aşı oluşturma çalışmaları 6-9 ay sürüyor ve endüstriyel üretim maliyetli ve zaman alıcıdır.

Sarımsak suyu alındıktan sonra ince bağırsakta 30-40 dakika içinde doğal bir aşı oluşur.?

4 - doğal aşı, COVID-19'a karşı aktif olarak spesifik bağışıklık oluşturmaya başlar.

Böylelikle COVID-19'un insan vücudunda neden olduğu yıkıcı patolojik olaylar zinciri en başta kesintiye uğrar ve yok edilir ve devamı yoktur.

 En doğal şekilde vücut  tabiri caizse planlı bir şekilde  COVID-19 ile savaşır ve yener. ?

 Aynı zamanda, vücuttan acil ve stresli bir mücadele modu tamamen dışlanır ve virüsü planlı bir şekilde etkisiz hale getirir.

Sonuç olarak, ortaya çıkan salgın birkaç gün içinde durur.

"Sarımsak suyu" almak anti-salgın protokol olarak ülke genelinde bir gün içinde tüm nüfus arasında uygulanabilmektedir.

 Temel patojenik morfolojik substrat, bir veya iki gün içinde tamamen yok olacaktır.

 ?

 "SARIMSAK SUYU" hazırlanışı son derece basittir

1. Orta boy bir tek diş sarımsak soyulur ve enine 3-5 dilim yapılır. Porselen veya cam 1 litrelik demlik 4 su bardağı içme suyu ile doldurulur ve dilimlenen 1 dış sarımsak suya atılır. Bu işlemler oda sıcaklığında ve sabah yapılır.

 2. Akşam evinize geldiğinizde "sarımsak suyunuz" artık kullanıma hazırdır. Suyun 1 bardağını yemek öncesi, 2 bardağını yemekten 2-3 saat sonra ve 1 bardağını da bardağını gece yatmadan önce içiniz.

3. Ertesi gün sabah aynı usül ile "sarımsak suyu" hazırlayın ve 1 ay boyunca her gün tekrarlayınız.

4. Bir ay boyunca sarımsak suyu alırsanız COVID-19'a karşı spesifik bağışıklık oluşacaktır.

                                     Shukhrat KHALILOV

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 13039
 Dün : 15571
 Toplam : 39697907
 Ip No : 3.234.254.115