Ovacık 3.5.2021 19:01:23 2544 defa okundu

Halk TV, Tunceli’den yayın yaptı

BAŞKAN ALAN-SARIGÜL VE YEREL DAVULCULAR-SANATÇILARLA HARMANLANDI

Halk TV’de her hafta sonu yayınlanan Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar programı bu hafta Tunceli’nin Ovacık ve Pertek ilçelerinden yayın yaptı. Programlarda, kemik iliği yetmezliği ile savaşan 21 aylık Pia Ateş için ailesinin başlattığı ilik bağışı kampanyası için çağrıda da bulunuldu.

BAŞKAN ALAN-SARIGÜL VE YEREL DAVULCULAR-SANATÇILARLA HARMANLANDI

Halk TV ekranlarında hafta sonları yayınlanan Serhan Asker’in sunduğu Görkemli Hatıralar programı bu hafta Ovacık ve Pertek ilçelerinde yapıldı.

Ovacık’ta Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Milletvekili Polat Şaroğlu, Özlem Taner, Hilmi Yarayıcı ile birçok sanatçının katıldığı programda; sanat, edebiyat, müzik ve yöreye özgü konular ele alındı.

Programda kemik iliği yetmezliği ile savaşan 21 aylık Pia Ateş için ailesinin başlattığı ilik bağışı kampanyası için çağrıda bulunuldu.

Pia Ateş için çok sayıda ilde ilik bağışı gerçekleştirilirken, son olarak İstanbul Alibeyköy’de 8 Mayıs tarihinde ilik bağışı için çağrı yapıldı.

Öte yandan Pertek’te yapılan programda ise Metin Kemal Kahraman kardeşler ile yerel sanatçılar ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan’ın katılımıyla yöreye özgü ezgiler seslendirildi. Bölgeye dair konular ele alındı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 13570
 Dün : 18615
 Toplam : 45536240
 Ip No : 3.239.58.199