Ovacık 8.3.2019 09:14:37 5319 defa okundu

HDP iki ilçede aday göstermedi

YSK kesin aday listelerini açıkladı. Tunceli’deki belediye başkan adayları ve il genel meclis ile belediye meclis üyeleri de kesinleşti. Seçim pusulaları baskıya alınırken, Halkların Demokratik Partisi’nin daha önce açıkladığı Pertek adayını geri çektiği görüldü. Daha önce Tunceli Belediye Başkan Yardımcılığı da yapan Mustafa Taşkale’nin seçime girmediği Pertek’te, sadece 3 aday yarışacak. İşte kesinleşen listelere göre Tunceli merkez ile ilçeler ve belde belediye başkan adayları:

Tunceli’deki Belediye Başkan Adayları

 

31 Mart 2019’da gerçekleşecek Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne katılacak siyasi partiler ve bağımsız adaylar Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından açıklandı.

 

 

Tunceli merkez ve ilçeler ile beldelerde kesinleşmiş Belediye Başkan Adayları şöyle

 

İşte Tunceli merkez ve ilçelerde seçimlere katılan siyasi partiler ile bağımsız adayların isimlerini gösterir kesin aday listesi.

 

TUNCELİ MERKEZ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Dursun Gök

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Gülsüm Kavak

                                                              

Türkiye Komünist Partisi

Fatih Mehmet Maçoğlu

                                              

Vatan Partisi

Ali Kaya

 

Cumhuriyet Halk Partisi

Yusuf Kenan Aydın

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Gökhan Arasan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Mücella Saler     

 

Halkların Demokratik Partisi

Nurşat Yeşil        

 

Demokratik Sol Partisi

Mehmet Sınan

 

ÇEMİŞGEZEK  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Osman Melih Gözcü

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Aykut Aydın

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Ali Rıza Özçelik

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Metin Levent Yıldız

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Hakan Gökalp

 

İyi Parti

Bedrettin Göçer

 

HOZAT  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Muhammet Fatih Yıldız

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Feyza Güner

 

Türkiye Komünist Partisi

Yılmaz Cesur

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Seyfi Geyik

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Songül Acar

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Züleyha Fırat Kuzu

 

Halkların Demokratik Partisi

Nesimi Ataş

 

Bağımsız Aday

Şahin Akmeşe

 

MAZGİRT  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Süleyman Çalışkan

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Mustafa Mutluay

 

Türkiye Komünist Partisi

Derya Öz

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

İsmail Toprak

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Murat Becerikli

 

İyi Parti

Aydın Egeli

 

Halkların Demokratik Partisi

Ali Ekber Saratlı

 

Bağımsız Aday

Gülcan Irmak

 

NAZIMİYE  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Ahmet Semih Hacıabdullahoğlu

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Hava Özmen

 

Türkiye Komünist Partisi

Sebahat Babayiğit

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Cafer Kırmızıçiçek

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Erkan Özdoğan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Niyazi Korkmaz

 

Halkların Demokratik Partisi

Fevzi Giriş

 

Bağımsız Aday

Alişan Açıkgöz

 

OVACIK  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Eyüp Can Sağızlı

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Zülfiye Kürşat

 

Türkiye Komünist Partisi

Hayati Güngören

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Mustafa Sarıgül

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Turhan Kılınç

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Haluk Suphi Gülkaya

 

Halkların Demokratik Partisi

Serpil Argın

 

PERTEK  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Ahmet Can Yücetürk

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Ebru Aydın

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Ruhan Alan

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Recai Vural

 

PÜLÜMÜR  İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Barış Özgün

               

Bağımsız Türkiye Partisi

Çiğdem Kılınç

 

Türkiye Komünist Partisi

Birgül Çiçek Ateş

                                              

Vatan Partisi

Ahmet Yaman

               

Cumhuriyet Halk Partisi

Müslüm Tosun

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Şevket Tanık

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Refiye Danış Erdem

 

Halkların Demokratik Partisi

Gürol Yılmaz

 

AKPAZAR SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

 

Saadet Partisi

Nurullah Güngör

               

Türkiye Komünist Partisi

Ali Avcıoğlu

                                                              

Cumhuriyet Halk Partisi

Cemal Bulut

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Murat Gerçek

 

Halkların Demokratik Partisi

Orhan Çelebi

 

Bağımsız Aday

Emrah Karakuş

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 5706
 Dün : 16130
 Toplam : 30707644
 Ip No : 35.175.200.4