Ovacık 31.7.2019 09:44:35 1936 defa okundu

Güloğlu ve Eroğlu Ailelerine Ziyaret

Aralarında Mikail Aslan, Metin Kahraman, Kemal Kahraman ve Erdoğan Emir'in de bulunduğu bazı sanatçılar Eroğlu ve Güloğlu Ailelerini ziyaret etti.

Aralarında Mikail Aslan, Metin Kahraman, Kemal Kahraman ve Erdoğan Emir'in de bulunduğu sanatçılar kaybolduktan 19 gün sonra Munzur Nehri’nde cansız bedeni bulunan Engin Eroğlu ve patlayıcı maddenin infilak etmesi sonucu yaşamını yitiren Nupelda-Ayaz kardeşlerin ailelerini ziyaret etti. Sanatçılara Baro Başkanı Kenan Çetin, ESOB Başkanı Hıdır Belice,  TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Coşkun, Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Biter, Genel Sekreter Cem Sungur da eşlik etti.

 

Heyet aileleri ziyaret etti

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde 15 Haziranda kaybolan ve 19 gün sonra Munzur Nehrinde cansız bedeni bulunan Engin Eroğlu ile 15 Temmuzda patlayıcı bir maddenin infilak etmesi sonucu hayatını kaybeden Ayaz-Nupelda Güloğlu kardeşlerin ailelerini sanatçılar, Tunceli Barosu Başkanı Kenan Çetin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hıdır Belice, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Coşkun, Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Biter, Genel Sekreter Cem Sungur'un de bulunduğu heyet ziyaret etti.

 

Heyet, önce Ovacık ilçesine bağlı Yaylagünü Köyü’nde ikamet eden Eroğlu Ailesini ziyaret etti. Aileye başsağlığı dileyen grup buradan Bilgeç Köyü’ne geçti. Güloğlu Ailesiyle görüşen sanatçılar ve beraberindekiler ardından Munzur Gözlerine geçti. 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 9041
 Dün : 14463
 Toplam : 34503053
 Ip No : 34.204.191.0