Sürmanşet 9.8.2018 09:33:13 1245 defa okundu

Gidenler Yemekle Uğurlandı

Tunceli’deki hukukçular, tayini çıkan arkadaşlarını veda yemeğiyle uğurladı. Yemek programında konuşan Sonel, “Göreve başladığımız günden itibaren vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için çalıştık.

Bu çalışmaları da yerine getirirken bütün kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalıştık.” dedi ve teşekkür etti. Tunceli Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek’in de konuşmasında teşekkür cümleleri vardı ve “Hakimlerimize ve savcılarımıza, ilimize ve adalete yapmış oldukları hizmetlerden dolayı, tüm meslektaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun. Biliyoruz ki yeni görev yerlerinde de aynı hizmetleri vereceklerdir” ifadelerini kullandı.

Hakim ve Savcılara Veda

Hakimler Savcılar Kurulu'nun (HSK) Adli ve İdari Yargı 2018 Yılı Kararnamesi ile Adalet Komisyon Başkanı iken İzmir Hakimliğine atanan Ersin Tursun, Tunceli Hakimi iken Antalya Cumhuriyet Savcılığına atanan Hayri Ormancı, Mazgirt Cumhuriyet Savcısı iken Nazilli Hakimliğine atanan Ümmügülsüm Arat, Ovacık Cumhuriyet Savcısı iken Burhaniye Cumhuriyet Savcılığına atanan Rüstem Kocadağ ile Cumhuriyet Savcısı Tuğrul Doğan için veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeği programına Vali Tuncay Sonel, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, 4. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Özgür Demir, Baro Başkanı Barış Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, hakim ve savcılar ile bazı adliye personeli katıldı.

“Huzur ve güvenlik için çalıştık”

Yemek programında konuşan Sonel, “Göreve başladığımız günden itibaren vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için çalıştık. Bu çalışmaları da yerine getirirken bütün kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalıştık. Bu anlamda Adliye ile olan diğer kurumlarımızın ilişkilerinin en iyi şekilde yürütülmesini sağlayan Cumhuriyet Başsavcımızın ve Adalet Komisyonu Başkanımızın şahsında hâkim ve savcılarımızın tümüne teşekkür ediyorum. İlimizde görev yapan hakim ve savcılarımız, buradan güzel intibalar bırakarak ayrılıyorlar. Görev süresince göstermiş oldukları nezaketten, sıcakkanlılıklarından ve anlayışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.

“Adalete sunduğunuz katkıya teşekkür ediyoruz”

Ardından konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, “Hakimlerimize ve savcılarımıza, ilimize ve adalete yapmış oldukları hizmetlerden dolayı, tüm meslektaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun. Biliyoruz ki yeni görev yerlerinde de aynı hizmetleri vereceklerdir. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

Program sonunda tayini çıkan hakim ve savcılara protokol üyeleri tarafından hediyeler takdim edildi.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6577
 Dün : 16118
 Toplam : 26043049
 Ip No : 54.224.56.126