Eğitim 10.7.2019 08:41:20 1223 defa okundu

Gaziantep’ten Tunceli’ye “Biz Anadoluyuz”

“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Gaziantep’ten 48 öğrenci Tunceli’ye geldi.

İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında gelen 48 öğrenci ve görevli öğretmen Tunceli Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret etti.

 

“Tunceli ve Gaziantep arasında uzun yıllar sürecek güçlü gönül köprüleri kurulacaktır”

Konuklarını ağırlarken konuşan Vali Sonel, öğrencileri Tunceli’de misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı; “Bugün Gaziantep’ten gelen öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi Tunceli’de görmekten ve misafir etmekten son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim.  Sizlerin Gaziantep’ten Tunceli’ye gelmenizi Anadolu’daki dostluk ve kardeşlik duyguları açısından son derece önemsiyoruz. İnşallah kültür ve medeniyetimizin temel değerlerini, bu programlarla hep birlikte yarınlara taşıyacağız. Buraları gezmeniz, görmeniz, tanımanız dayanışma ve siz gençlerin bilgi ve görgülerinin artması açısından da son derece önem taşıyor. İnşallah Tunceli’den keyifli ve öğretici hatıralarla dönersiniz. Sizler üzerinden Tunceli ve Gaziantep illeri arasında uzun yıllar sürecek güçlü gönül köprüleri kurulacaktır.”

 

Sonel, konuşmasının ardından öğrencilere hediyeler de verdi. Tunceli’de üç gün misafir olan öğrenciler, çeşitli gezi ve etkinlikler gerçekleştirdi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 5544
 Dün : 31629
 Toplam : 37598918
 Ip No : 3.81.28.10