Manşet 3.6.2020 17:03:40 14039 defa okundu

Fransa’da havuzda ölü bulunan anne ve 2 oğlu da Tuncelili

Fransa’nın Güneyindeki Montpellier yakınındaki Juvignac’da yaşayan Tuncelili Dilek ve 2 oğlu havuzda ölü bulundu. 36 yaşındaki genç kadın ile çocuklarının ölümüne ilişkin Fransa'daki Tuncelili bir aileye ulaşarak bilgi aldık. İşte ayrıntılar:

 

Fransa’nın Güneyindeki Montpellier yakınındaki Juvignac’da yaşayan Tuncelili Dilek ve 2 oğlu havuzda ölü bulundu. 36 yaşındaki genç kadın ile çocuklarının ölüm nedeni araştırılırken, Muharrem Yücetepe’nin evde karşılaştığı bu korkunç olaydan ötürü sinir krizi geçirdiği öğrenildi.

 

Aldıkları yeni evin havuzunda ölü bulundular

Telefonla ulaştığımız Fransa’da Yücetepe Ailesinin Tuncelili bir komşusu olayı şöyle aktardı:

“Tunceli’nin Pülümür ilçesi doğumlu Dilek ile Mazgirtli Muharrem Yücetepe, Fransa’nın  Montpellier yakınındaki Juvignac’da yaşıyorlardır. Kısa süre önce aldıkları evde tadilat çalışmaları sürerken, Muharrem eşini çalışmalara bakması için eve bırakmış. Akşam geldiğinde eşini ve çocuklarını bulamayınca kayınvalidesini arayarak orda olup olmadıklarını sormuş. Hayır yanıtı üzerine yanındaki sağdıcıyla birlikte evde ararken havuza baktıklarında suyun üzerinde iki oğlu ile eşinin cesedini görmüş. Cesetleri sudan Muharrem çıkarmış. Olay yerine sağlık ekibi çağrılmış ancak çok uğraşılmasına rağmen öldükleri anlaşılmış.”

 

Çocukların büyüğü 5, küçüğü 2 yaşındaydı 

Fransa’da yaşayan ve işyerleri olan Muharrem Yücetepe’nin eşi Dilek, biri 5 yaşında diğeri 2 yaşında olan oğulları Cem ve Dersim ölü bulundu. Muharrem Yücetepe’nin gördüğü bu manzara karşısında sinir krizleri geçirdiği öğrenilirken, Montpellier Savcılığı olaya ilişkin geniş çaplı soruşturma başlattı. Montpellier Cumhuriyet Savcısı Fabrice Bélargent’in olay yerinde inceleme yaparken, 6 komşusunun ifadesine başvurduğu, kimsenin çığlık veya başka bir ses duymadığını beyan ettiği öğrenildi.

 

Otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna gönderilen naaşların, korona virüs önlemleri kapsamında zorluk çıkarılmaması halinde Tunceli’ye getirilerek defnedileceği öğrenildi.

Bu arada, ölen genç kadının çok iyi yüzme bildiği ifade ediliyor.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 22956
 Dün : 24077
 Toplam : 37727186
 Ip No : 18.207.240.230