Kadın & Sağlık 8.9.2020 13:05:00 1325 defa okundu

Fidan-Orhan Kaya çifti de koronaya yakalandı

Tunceli Tarım ve Orman Müdürü Orhan Kaya ve eşi Fidan Kaya da koronaya yakalandı. Orhan Kaya'nın hastalığa dair paylaştığı ayrıntılar herkesi yakından ilgilendiriyor. İşte bu hastalıktaki tehlikenin boyutu ve hastalığa yakalanılması halinde yaşanacaklar:

 

Orhan Kaya “Korkunç bir baş ve bel ağrısı var. Bu ağrı daha önce yaşadığımız hastalıklardaki ağrılar gibi değil. Lütfen herkes dikkatli olsun.” dedi.

Tunceli Tarım ve Orman Müdürü Orhan Kaya ve eşi Fidan Kaya da koronaya yakalandı. Şu anda kalp krizi riskine karşı Tunceli Devlet Hastanesi’nde yatan Kaya çiftine günlük ilaç ve serum verildiği öğrenildi.

 

“EŞİM RAHATSIZLANMIŞTI”

Tunceli Tarım ve Orman Müdürü Orhan Kaya ve eşi Fidan Kaya’nın korona testi pozitif çıktı. Kaya Çifti devlet hastanesinde tedavi altına alındı.

Konuyla ilgili Tunceli EMEK Gazetesine telefonla bilgi aktaran Orhan Kaya “Eşimin rahatsızlığı üzerine Cuma günü hastaneye geldik. Ben de kendimi iyi hissetmiyordum. İkimize de test yapıldı. Test sonucu cumartesi günü bize bildirildi. İkimizin de testi pozitif çıktı. Akciğer tomografilerimiz çekildi. Eşimde bulguya rastlandı ama bende yok. 8 ilaç verildi ilk gün. Şimdi de günde iki defa 3’er adet ilaç veriliyor.  Kalp krizi riskine karşı bizi hastanede tutuyorlar.” dedi.

 

“LÜTFEN HERKES DİKKATLİ OLSUN”

Orhan Kaya, herkesi bu hastalığa karşı dikkatli olmaya davet etti ve yaşadıkları ağrıların çok şiddetli olduğunu da söyledi.

Kaya; “Vatandaşlarımız lütfen tedbirleri elden bırakmasınlar. Ben aslında maske takıyordum. Biz takıyorduk ama vatandaş geliyordu. Nasıl kaptık anlamadım. Bu hastalık korkunç bir şey. Çok şiddetli ağrı yaşıyoruz. Bu öyle bir ağrı ki daha önce hiç yaşamamıştım. Şiddetli bir baş ağrısı ve sırt ağrısı yaşıyorum. Sırtım adeta kopacak gibi. Sırtımda dayanılmaz bir ağrı var. Terleme çok. Eşimle aynı odadayız. Herkesten dua bekliyoruz.” ifadeleriyle koronaya karşı herkesi dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 12012
 Dün : 15571
 Toplam : 39696880
 Ip No : 3.238.62.144