Sürmanşet 8.4.2020 17:58:29 8994 defa okundu

Esma toprağa teslim edildi

Uzunçayır Barajında cansız bedeni bulunan Esma Kılıçaslan toprağa teslim edildi. İşte Esma'nın kendi sesinden "Ah yalan dünya" parçası. Youtube'daki Tunceli EMEK Gazetesi adlı kanalımızda

 

ESMA'NIN SESİNDEN AH YALAN DÜNYADA PARÇASINI BURAYI TIKLAYARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ

Uzunçayır Barajında cansız bedeni bulunan Esma Kılıçaslan toprağa teslim edildi. Hozat Cemevindeki cenaze merasimin ardından, Esma’nın naaşı gözyaşları arasında belediye mezarlığına defnedildi. Annesi ve kardeşleriyle yakınlarının ağıtları eşliğinde sonsuzluğa uğurlanan 28 yaşındaki Kılıçaslan’ın ölüm nedenine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Cenaze törenine, Tunceli Baro Başkanı Avukat Kenan Çetin de katıldı.

 

Toprak bir genç kızı daha bağrına aldı

Tunceli’nin Hozat ilçesi nüfusuna kayıtlı Esma Kılıçaslan’ın cansız bedeni dün Uzunçayır Baraj Gölünde bulunmuştu. Genç kızın 10 Martta bir arkadaşının doğum gününe gideceğini söyleyerek Hozat’tan Tunceli’ye geldiği ve daha sonra kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. Ailenin çeşitli kaygılarla ancak 20 Martta Tunceli Emniyet Müdürlüğüne kayıp başvurusu yaptığı öğrenilirken, genç kızın intihar ettiği ileri sürülse de, ölüm nedenine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Esma’nın naaşı bugün Hozat Cemevi'ndeki cenaze töreninin ardından ilçedeki belediye mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine Tunceli Barosu Başkanı Avukat Kenan Çetin de katıldı. Çetin, “Ailenin acısını paylaşmak için buradayız ve kendilerine başsağlığı dileklerimizi ilettik.” dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1428
 Dün : 15222
 Toplam : 36667177
 Ip No : 18.207.254.88