Siyaset 14.8.2019 16:47:06 941 defa okundu

Emniyet Genel Müdürü Tunceli’deydi

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Tunceli’ye geldi.

Bayramda gerçekleşen ziyarette konuşan Aktaş, “Allah hepinizden razı olsun. Ortaya koyduğunuz emekten, gayretten, fedakarlıktan dolayı milletimiz size minnettardır.” dedi. Polisevinde gerçekleşen resmi bayramlaşma sırasında, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş da ev sahibi Vali Tuncay Sonel ve Tunceli Emniyet Müdürü Doğu Ateş ile birlikte bayram kutlamalarını kabul etti.

 

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş bayramlaşma programına katıldı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Kurban Bayramı tatilinde Tunceli’ye geldi. Aktaş;

Vali Tuncay Sonel, Yardımcıları Selçuk Yosunkaya ve Akın Zor, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, 4. Komando Tugayı Komutan Vekili Albay Yılmaz Ustaoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen tarafından karşılandı.  Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Jandarma Bölge Komutanlığındaki temaslarının ardından Tunceli Polisevi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

 

Burada konuşan Emniyet Genel Müdürü, kendi teşkilat mensupları ile askeri personele teşekkür etti ve “Tunceli geçmiş dönemlerle kıyaslandığında, Allah’a şükür çok ama çok daha huzurlu, çok daha güvenli bir il haline geldi. Allah hepinizden razı olsun. Ortaya koyduğunuz emekten, gayretten, fedakarlıktan dolayı milletimiz size minnettardır. Kurban Bayramı'nda insanlar kendi memleketlerinde eşleriyle, dostlarıyla bayramlaşırken sizler bu bayram gününde dahi burada görev başındasınız. Bu özveriyi ortaya koyduğunuzdan dolayı tekrar hepinize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bayramlaşma programının ardından Vali Tuncay Sonel’in makamına geçen Aktaş, valilikteki şeref defterini imzaladıktan sonra çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İl Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret eden Aktaş, Müdür Doğu Ateş’ten de bilgi aldı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 11980
 Dün : 17525
 Toplam : 34460427
 Ip No : 3.226.122.74