Manşet 9.8.2018 09:19:33 1112 defa okundu

Durumu İyi Açıklaması

CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’nun tedavisine Ankara’da devam ediliyor. Şaroğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi ve ailesi sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

lk müdahalenin yapıldığı Tunceli Devlet Hastanesi ile başlanan teşekkürde çeşitli kurum ve kişilere de teşekkür edildi. MesajdaGüzel ülkemizde daha güzel yarınlarda, barış dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle; İyi ki varsınız, bu süreci hep birlikte atlatacağız.” denildi.

 

Olayın Geçmişi

3 Ağustos 2018 tarihinde beyinde oluşan bir pıhtı sonucu rahatsızlanan Polat Şaroğlu'nun ilk müdahalesi Tunceli Devlet Hastanesi'nde yapıldıktan sonra Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilmişti.

Ardından  Hacettepe'ye sevkine karar verilen Şaroğlu’nun Ankara'daki tedavisine devam ediliyor. CHP Tunceli Milletvekilinin hayati tehlikesi olmadığı, şuurunun açık ve moralinin yerinde olduğu bildirildi.

Şaroğlu Ailesi sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi; “Bundan sonraki tedavisi Ankara'da devam edecek Polat Şaroğlu'nun herkese çok selamları var. En yakın zamanda aramıza dönecek. Bu vesileyle; Tunceli Devlet, Fırat Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri yetkilileri ve sağlık emekçileri başta olmak üzere ilk andan itibaren sağlık durumunu yakından takip eden ve hastanede ziyaret eden Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na, parti yönetimimize, milletvekillerimize, il ve ilçe örgütlerimize, Tunceli ve Elazığ valilerine, rektörlere ve mülki amirlere, en baştan beri bizden desteğini hiç esirgemeyen siz değerli halkımıza göstermiş olduğunuz ilgi için yürekten teşekkür ediyoruz. Güzel ülkemizde daha güzel yarınlarda, barış dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle; İyi ki varsınız, bu süreci hep birlikte atlatacağız.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6695
 Dün : 19644
 Toplam : 26027049
 Ip No : 54.198.212.30