Spor 14.6.2019 10:01:20 2231 defa okundu

Doğan, "Dünya Rafting Kupası ilimiz ve ülkemiz için önemli"

Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar Daire Başkanlığı Şube Müdürü Haydar Doğan, Dünya Rafting Kupası organizasyonunun gerek Tunceli gerekse de Türkiye için son derece önemli bir gelişme olduğunu söyledi.

Doğan, "Bu ve benzeri organizasyonların devamı sağlanmalı"

Türkiye’de ilk defa Tunceli’de düzenlenen organizasyonu takip eden Doğan,"Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyon Başkanlığı döneminde yapmış olduğumuz çalışmalarımızın bugün ulusal ve uluslararası düzeyde ilimiz ve ülkemizde meyvelerini verdiğine tanık olmak şahsımı ziyadesiyle memnun etmiştir. İlimizde 8-13 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen Dünya Rafting Şampiyonası organizasyonu, ilimiz ve ülkemiz için son derece önemli bir gelişmedir." dedi.

Düzenlenen organizasyonun ilin eşsiz coğrafyasının tanıtılması açısından bir fırsat olduğunu söyleyen Haydar Doğan, "Bu ve benzeri organizasyonların devamının sağlanması düzeyinde çalışmaların sürdürülmesi gerektiğine inanıyorum" diye konuştu.

Doğan, "Bu önemli organizasyonun, ilimizde düzenlenmesinde katkısı olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlu'na, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'a, Tunceli Valimiz Tuncay Sonel'e, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyon Başkanı Hasan Öztürk ve federasyon çalışanlarına, Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı ve teknik ekibine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şefik Kara ve personeline destek ve katkı sunan tüm sivil toplum kurum ve kuruluşlarına şahsım adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım." dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1085
 Dün : 12638
 Toplam : 36651612
 Ip No : 3.230.154.129