İlçe Haberleri 4.2.2019 11:56:26 2931 defa okundu

CHP Çemişgezek Adayını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi, Tunceli merkez ve 6 ilçe belediye başkan adayını geçtiğimiz ay açıklarken, Çemişgezek ilçesinin adayı açıklanmamıştı. CHP, haftasonu Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinin belediye başkan adayının Ali Rıza Özçelik olduğunu duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi, Tunceli merkez ve 6 ilçe belediye başkan adayını geçtiğimiz ay açıklarken, Çemişgezek ilçesinin adayı açıklanmamıştı. CHP, haftasonu Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinin belediye başkan adayının Ali Rıza Özçelik olduğunu duyurdu. Özçelik’in babası kısa süre önce hayatını kaybetmişti. İlçede bu aday ile birlikte iki eğitimci aday olmuş oldu. MHP Adayı Hakan Gökalp de Ali Özçelik gibi öğretmenlikten istifa ederek siyasete giren isimlerden.

 

Çemişgezek’te CHP Adayı Özçelik Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Çemişgezek Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Özçelik oldu. Özçelik, 27 yıldır öğretmenlik yaptığını açıklarken, aynı ilçede öğretmen bir aday daha var. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çemişgezek Belediye Başkan Adayı Hakan Gökalp de öğretmenlikten istifa ederek siyasete girenlerden. Bu ilçede iki eğitimcinin yanısıra, Adalet ve Kalkınma Partisi ise geçmişte iki dönem belediye başkanlığı yapan bir isim ile tekrar seçime girmeyi tercih etti.

İşte Çemişgezek Adayları

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinin belediye başkan adayları şöyle:

Ak Parti: Metin Levent Yıldız

CHP: Ali Rıza Özçelik

HDP: Süleyman Karadağ

MHP: Hakan Gökalp

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3057
 Dün : 16268
 Toplam : 30652660
 Ip No : 34.239.158.107