Manşet 7.11.2019 09:12:57 926 defa okundu

“Bir harf öğretenle bir fincan kahve” projesi

Tunceli’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Bir harf öğretenle, bir fincan kahve” projesi kapsamında öğretmenler öğrencileri evinde ziyaret etti.

Bu projeye dair açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel Ekmekci, “Bütün gayemiz, öğrencilerimizin mutlu ve sağlıklı bir eğitim-öğretim hayatı geçirerek hayatta emin adımlarla yürüyecekleri güzel bir gelecek inşa etmesi.” dedi.

“Velilerin eğitimdeki yeri ve önemi çok büyük”

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci, öğretmen ve veli ilişkilerini artırmak amacıyla yapıldığı aktarılan “Bir harf öğretenle, bir fincan kahve” projesi kapsamında öğretmenler öğrenci ve velileri evinde ziyaret etti. Projenin amacına dair açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel Emekci, “Çocuklarımızın eğitiminde velilerin yeri ve önemi çok büyük. Başarının devamlılığını sağlama konusunda tamamlayıcı bir rolünüz var. Bütün gayemiz, öğrencilerimizin mutlu ve sağlıklı bir eğitim-öğretim hayatı geçirerek hayatta emin adımlarla yürüyecekleri güzel bir gelecek inşa etmeleridir. Bu amaç doğrultusunda verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ediyorum. Okullarımız ve öğretmenlerimizle olan iletişiminizin daha da güçlenmesini diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 343
 Dün : 12638
 Toplam : 36650870
 Ip No : 3.230.154.129