Eğitim 26.11.2020 15:48:51 2758 defa okundu

Aygün Doku’ya Soruşturma

Mala zarar verme iddiasıyla 50 bin TL talep ediliyor

323 gündür kendisinden haber alınamayan Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku'ya, şüpheli Zaynal Abakarov'un üvey babası Engin Yücel’in şikayeti üzerine "mala zarar vermek" gerekçesiyle soruşturma açıldı.

 

AYGÜL DOKU İFADE VERDİ

Mezopotamya Ajansı'nda yer alan habere göre, 323 gündür kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku'ya, son olarak görüştüğü Zeynal Abarakov'un üvey babası Engil Yücel'in şikâyeti üzerine "mala zarar vermek" gerekçesiyle soruşturma açıldı. Doku, açılan soruşturma kapsamında çağrıldığı Diyarbakır’ın  Ergani İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi.

Duruma tepki gösteren Aygül Doku, evlerinde kriminal inceleme yapılmadığını, bu yüzden evin taşınmasına engel olduğunu söyledi. Doku, hiçbir mala zarar vermediğini belirterek, "Bu durumda bir hakim veya savcı ne yapardı? O evde kriminal inceleme yapılmamış ve bu ev taşınıyor. Orada bir iz var mı, yok mu? Belki de o evde benim kardeşimden bir iz var. Polis de eşyaların taşınmasına izin vermedi. Oradaki polis de biliyordu kriminal incelemenin yapılmadığını. O gün polisler de evin taşınmasına izin vermedi. Engin Yücel, 'Aygül Doku malıma 50 bin TL zarar vermiş' diyor. Benim annemin ve babamın kefen parasına göz dikmişler" diye konuştu.

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4109
 Dün : 14351
 Toplam : 41066599
 Ip No : 3.236.156.34