Pertek 19.8.2019 09:21:51 4980 defa okundu

Atanan Kaymakamlara Veda Yemeği

Tunceli Valisi Tuncay Sonel tarafından 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’yle görev yerleri değişen Hozat, Pertek ve Mazgirt Kaymakamları için bir veda yemeği düzenlendi.

Yemekte, Vali Tuncay Sonel’e yardımcısı Akın Zor eşlik etti. Yemeğe,  diğer ilçelerin kaymakamları da katıldı.

 

Çam, Aktaş ve Gül gidiyor

Mülkü İdare Amirlerinin Atamalarına İlişkin Kararname Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam, Mazgirt Kaymakamı Kenan Aktaş ve Pertek Kaymakamı Arif Gül’ün görev yerleri değişti. Kararnameyle; Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam Mardin-Kızıltepe Kaymakamlığına, Mazgirt Kaymakamı Kenan Aktaş Adıyaman-Besni Kaymakamlığına, Pertek Kaymakamı Arif Gül Bingöl-Genç Kaymakamlığına atandı. Vali Sonel görev yerleri değişen 3 kaymakamla veda yemeğinde buluştu. Sonel; kaymakamlık süresi boyunca yaptıkları çalışmalar nedeniyle Çam, Aktaş ve Gül’e teşekkür ederek çiçek takdim etti.

 

Görev yerleri değişen kaymakamlara gidecekleri yerde başarılar dileyen Vali Sonel, “Hozat Kaymakamımız Kızıltepe’ye, Mazgirt Kaymakamımız Suruç’a, Pertek Kaymakamımız da Genç’e gidiyor. Hayırlı olsun. Arkadaşlarımıza yapmış oldukları güzel ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor; yeni görev yerlerinde de başarılar diliyorum. Allah yollarını açık etsin.” dedi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 8485
 Dün : 14463
 Toplam : 34502497
 Ip No : 34.204.191.0