Spor 9.7.2019 13:42:55 3037 defa okundu

Anadolu Ateşi’nde Tuncelili Küçük Dansçı

Tuncelili küçük dansçı Roza Aslaner, geleceğin başarılı bir dansçı olmaya aday. VİDEOLU HABER

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Henüz 10 yaşında olmasına rağmen, güzel hayalleri ve istekleri olan Roza, hayallerine ulaşmak için çaba sarf etmeye devam ediyor. Anadolu Ateşi Dans Grubunda dans ettiğini söyleyen küçük Roza, sergilediği dans performanslarıyla izleyenleri büyülüyor. Büyüyünce ünlü bir dansçı ve jimnastikçi olmak istediğini ifade eden küçük Aslaner’in annesi Hatice Aslaner de kızının bu istek ve başarısından gayet memnun. Kızına destek olduğunu aktaran anne Aslaner, “Kızımı dans hayatında destekliyorum. Kızım bunu çok severek, isteyerek yapıyor. Babası da Roza’yı destekliyor.”

 

“Roza boş bulduğu zamanları dansla geçiriyor”

 

Tuncelili dansçı Roza Aslaner de “Dans etmeyi ve jimnastik yapmayı çok seviyorum. 4 yaşından 8 yaşına kadar bale eğitimi aldım. Anadolu Ateşi dans grubunda dans ediyorum. Büyüyünce ünlü bir dansçı ve jimnastikçi olmak istiyorum.” 

 

Hatice Aslaner, kızının dans edip jimnastik yapmasını çok önemsediğini söyledi ve “Kızımı dans hayatında destekliyorum. Roza bunu çok severek ve isteyerek yapıyor. Babası da Roza’yı destekliyor. Bir Dersimli olarak ünlü bir dansçı olmasını istiyor. Şuanda Roza 10 yaşında, ilerde nasıl bir karar alır bilemiyoruz.  Ama şuanda dansta çok başarılı ve istekli. Boş bulduğu zamanları dansla geçiriyor. İstanbul’dan misafirliğe geldik. Günümüzün çoğunu termalde geçirdik. Ben Dersimli değilim ama Dersimli gelini olarak burayı çok seviyorum. Her yıl mutlaka buraya geliyorum.” ifadelerini kullandı.

MUHTEŞEM DANS GÖSTERİSİNİ İZLEMEK İÇİN YANDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ  https://www.youtube.com/watch?v=Ze-hPGIQYv0

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 362
 Dün : 12638
 Toplam : 36650889
 Ip No : 3.230.154.129